Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Fen-šui [10]
Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi [33]
Sarunas par Jauno Laikmetu [15]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Interesanti raksti-Fen-šui, astroloģija, horoskopi » Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi

Automašīnas numeroloģija

Lai iegūtu automašīnas numura numeroloģisko kodu, augstākā matemātika nav vajadzīga. Pietiekami saskaitīt numura ciparus un burtu skaitliskās nozīmes...

  Burtu skaitliskās nozīmes atšifrēšanai izmantojam sekojošu tabulu (burtu pārvērtiet skaitlī… piem: (A=1)…

1 = А J S

2 = В K Т

3 = С L U

4 = D M V

5 = Е N W

6 = F O X

7 = G Р Y

8 = Н Q Z

9 =  I  R

(Piemērs rēķināšanai ... skatīt raksta beigās)

  Automašīnas individuālais raksturs atkarībā no numeroloģiskā koda

  1.

Automašīna ar 1 koda numurā tiecas pēc individualitātes un patstāvības. Viņa nepārdzīvos vadītāju „karuseli” pie stūres, jo, tāpat kā sargsuns, atzīst tikai vienu saimnieku. „Automašīnai vieniniekam” svarīgi labi izskatīties. Ja saimnieks aizmirst savlaicīgi nomainīt eļļu vai reti iebrauc to nomazgāt, mašīna bieži lūzīs pavisam nesaprotamu iemeslu dēļ. Varbūt arī nesalūzīs, bet vienkārši atteiksies darboties. Šai mašīnai vajadzīgs uzmanīgs un rūpīgs saimnieks, kas ar to apietos saudzīgi un maigi, rūpīgi koptu un lutinātu, ieklausītos katrā troksnī un klaudzoņā, laicīgi novērstu katru mazāko bojājumu. Tādam saimniekam „automašīna vieninieks” uzticībā un pateicībā kalpos ilgus gadus.

  2.

Automašīna ar 2 koda numurā – ļoti nepastāvīga būtne, varētu pat teikt, kaprīza. Vadītājam tā ir īsts murgs, jo nekad nevar zināt, ko no „četru riteņu drauga” var sagaidīt. „Automašīnas divnieka” saimniekam jābūt par sevi pārliecinātam un stingram. Vājam saimniekam tā iemanīsies vai nu nepagriezties pagriezienā vai „sabučoties” ar kādu citu mašīnu. Automašīnai ar šādu numuru kopā ar tehnisko pasi vajadzētu izsniegt arī pamācību: „Neesi pārliecināts, neapdzen!” (labāk – vispār nesēdies pie stūres!) „Automašīna divnieks” savu vadītāju var izvest no pacietības ar sīkiem bojājumiem visnepiemērotākajos brīžos un vietās. Ja viņai ienāks prātā kaut kur noslāpt, tad varat nešaubīties, ka tas notiks pašā dzīvākajā krustojumā un noteikti sastrēguma stundā.

  3.

Automašīna ar 3 koda numurā paklausa vadītāja gribai un ir pārliecināta, ka mērķi sasniegs. Ja viņai gadīsies saimnieks, kas neko nesaprot no tehnikas, tad mašīna drīzāk sadalīsies sastāvdaļās, cenšoties savu saimnieku aizvest līdz mērķim, nekā „apstāsies” sīka bojājuma dēļ. Slikti, ka šī uzticība un izturība komplektā ar bezgalīgu pacietību var saimniekam beigties bēdīgi: var nonākt līdz nopietnam motora vai ritošās daļas bojājumam, un tad riteņi lidos uz visām pusēm, bet mašīnas remontēšanā būs jāiegulda liels darbs un ne mazāka nauda.

  4.

Automašīna ar 4 koda numurā ir demokrāts kopš dzimšanas un mīl plašu sabiedrību. Labi, ja šāds numurs ticis mikroautobusam vai „luksus” klases mašīnai ar ietilpīgu salonu. Ja numurs gadīsies mazam divvietīgam „smartikam”, tad viņš noteikti parūpēsies, lai jūs savā ceļā satiktos ar katru ceļa inspektoru un maksimālu skaitu citu cilvēku. Jums nepārtraukti jautās, kā kaut kur nokļūt, jūs sēdēsiet „korķos”, jums uzprasīsies ceļa biedri, bet „nakts taurenīši” balsos uz katra stūra (protams, ja saskatīs, ka pie stūres sēž vīrietis). Automašīna četrinieks ideāla kā maršruta mašīna vai taksometrs – šajā gadījumā saskare un personu maiņa viņai būs pietiekoša un nekādi „blakus efekti” vadītājam vairs nedraud.

  5.

Automašīna ar 5 koda numurā cenšas dzīvot „līdzi laikam”. Brīnišķīgi, ja ar tādu numuru ir „volvo”, „alfa romeo”, „ševrolē” vai „kreislers”. Tie vienmēr ir mūsdienīgi un viss viņiem augstākajā līmenī. Bet ko darīt, ja šāds numurs pieder „Ladai”? Steidzīgi jābrauc uz servisu veikt tjūningu – „Lada” ar automātiski atveramām durvīm un logiem, velūru salonā, bronzas pelnu trauku un tīģera purnu pa visu kopotu – īsta „automašīna piecnieks”. Ja jūs tomēr nenodarbosities ar savas mašīnas „makijažu” un „kosmētiku”, viņa uz jums apvainosies un sāks sapņot par citu saimnieku… „Automašīna piecnieks” lieliski noder rallija un ātruma mīlētājiem, kā arī tiem, kuriem patīk ceļot ar savu mašīnu, apbraucot pusi Eiropas.

  6.

Automašīna ar 6 koda numurā – padevīgs „darba zirdziņš”. Ar viņu var braukt pats, var vest kravas – nenodos. Mašīna nemīl kaut kur dzīties tikai dzīšanās pēc, bet, ja saimnieks kavējas, tad trauksies ne sliktāk par Marseļas taksistu no filmas „Taksists” un nogādās savu īpašnieku laicīgi, pat ar laika rezervi. Tā ir ļoti mierīga un harmoniska mašīna. Salūzt ceļa vidū un nokļūt satiksmes negadījumos galīgi nav viņas gaumē. „Automašīna sešinieks” pie stūres grib redzēt mierīgu, darbīgu cilvēku, kas pārzina mašīnas iekšējo uzbūvi un nejūt pretīgumu savām rokām samainīt riteni, eļļu vai kādu citu sīkumu. Tādu saimnieku mašīna ir gatava vizināt visu savu mūžu (un mašīnai ar šo kodu tas ir ilgs). Vispār – lieliska mašīna vidējās klases pārstāvjiem.

  7.

Automašīna ar 7 koda numurā – nopietna, ieturēta un savākta. Ciest nevar nervozus vadītājus, kuri strauji rauj pārslēgus un griež stūri. Tā ir brīnišķīga mašīna „ceļa asiem”, kuri to vada, var teikt, „autopilotā”, viegli manevrē, pārkārtojoties no vienas rindas otrā, kas sevišķi svarīgi sastrēgumu stundās. Pie kam mašīna ar šādu numuru ciest nevar „stāvēt rindās”, tādēļ zilas krāsas numuru zīmes un gaismas signāls uz jumta tai lieliski piestāv. Zīmi „Dod ceļu” viņa uzskata kā personīgo apvainojumu. „Automašīna septiņnieks” – labākā mašīna vadošajiem darbiniekiem, jo viņai imponē profesionāla šofera klātbūtne. Tātad šāds numurs vislabāk piestāv statusa mašīnām.

  8.

Automašīna ar 8 koda numurā pieprasa cieņu un atzīšanu. Astoņnieka vibrācija sinhrona naudas plūsmai. Nav brīnums, ka šī mašīna domāta biznesa cilvēkiem – tādiem kā tirgonis no „Cietsirdīgā romāna”. Viņam pieder teiciens: „Priekš manis neiespējamā ir maz”. Šīs mašīnas mīl pārsteigt, pierādīt savam saimniekam un arī sev, ka pilnībā var paveikt to, kas šim modelim pieņemts uzskatīt par neiespējamu. Pret kravu pārvadāšanu kā darbu šīs mašīnas izturēsies negatīvi, bet ar labpatiku pārvadās sērfinga dēli vai kuteri.

  9.

Automašīnai ar 9 koda numurā pirmajā vietā būs ērtības, bet otrajā – labsirdība un līdzcietība. Mašīna būs laimīga pārvadāt labsirdīgu saimnieku, kurš pasažieriem par braukšanu maksu neprasīs. Mašīna palīdzēs arī tādam, kas pelna ar pārvadājumiem, taču „neuzskrūvē” cenas. „Automašīnā devītnieks” obligāti jābūt magnetolai, lai ceļā vadītājs un pasažieri varētu klausīties savu iemīļoto mūziku. Šāda mašīna lieliski noderēs glābšanas dienestam un ātrajai palīdzībai. Tajā komfortabli jutīsies labs, devīgs cilvēks ar mierīgu un nesatricināmu raksturu.

  11.

Automašīna ar 11 koda numurā atgādina transformētāju no tāda paša nosaukuma filmas. Šodien viņš tikko lien un grabina savas detaļas tā, ka saimnieks to gatavs tūlīt likt remontā, bet nākamajā dienā brauc nevainojami, gandrīz vai lido. Ja vadītājam mašīna ir tikai detaļu kaudze, kura pēc sakomplektēšanas domāta cilvēku un kravu pārvadāšanai, tad „Automašīna vienpadsmitnieks” pārvērtīs viņa dzīvi nemitīgās mokās ar lūšanu uz līdzenas vietas. Tādai mašīnai nepieciešams, lai vadītājs vārda tiešā nozīmē ar viņu „saaugtu” – attiektos kā pret dzīvu būtni, dotu vārdu, uztrauktos par tās labklājību tāpat kā savu ģimenes locekļu labklājību. Tad mašīna pārvērtīsies par „labo ģēniju”, „burvju nūjiņu” un vienkārši neaizvietojamu palīgu, un rūpju par to būs pavisam maz. Šī mašīna vislabāk der vides aizsargiem un cīnītājiem par taisnību, kā arī visiem tiem cilvēkiem, kuri jūtas vienoti ar pasauli un ar cieņu izturas pret cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem.

  22.

Automašīna ar 22 koda numurā – kaut kas līdzīgs „lidojošam šķīvītim”. Viņa nodarbosies ar sava saimnieka izglītošanu, cenšoties aizvest uz „vajadzīgo vietu vajadzīgajā laikā”. (saimniekam par šo vietu un laiku var būt pavisam citas domas), lai tas saņemtu kādu dzīves pieredzi garīgajā pilnveidošanā. Ar tādu mašīnu sadzīvot ir samērā grūti. Uz tās nedrīkst izvietot preču reklāmas, bet var uzzīmēt zaļus kokus un aplīmēt ar tādiem uzrakstiem, kā „Cilvēki, aizsargājiet dabu!” vai „Sargiet pasauli!” Mašīna ar šādu kodu ideāla biedrībai „Zinātne”, jebkurai universitātei, institūtam vai akadēmijai. Ar patiku viņa pārvadās pasniedzēju, īpaši profesoru. Labi pie stūres jutīsies nopietns students, kā arī jebkurš cilvēks, kurš tiecas pēc zināšanām un apkārtājās pasaules pilnveidošanas. Tā ir mecenātu un filantropu mašīna, cilvēku, kuri nav vienaldzīgi un ir līdzjūtīgi, prot cienīt skaistumu, mākslu un gudrību, dara visu, lai cilvēkiem būtu pilnas tiesības saukt sevi par homo sapiens. 

Piem:   
Valsts numurs
  LF - 88  L+F+8+8 = ...

L=3 (pēc tabulas)

F=6 (pēc tabulas)

  3+6+8+8= 25=2+5=7  (skaitlis 7)

(ja iegūtā summa sanāk ... 11 vai 22 ... tad kopā nesummējam)


(izmantoti materiāli no numerologi.lv)

Kategorija: Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi | Pievienoja: Saulite (06.09.2011)
Skatījumu skaits: 11484 | Komentāri: 3 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 3
0
2 zalais  
Auto numeroloģijas tulkojuma līmenis no uzminamās krievu valodas ir bēdīgs.
Novēlu portālam turēt savu godu augstāk, uzlabot un nekaitināt lasītājus.

0
3 Saulite  
par informāciju uzticējos numerologu saitam - numerologi.lv

0
1 Saulite  
man mašīnai bija 2 raksturojuma kods, bet ar aprakstu gan nesakrīt, niķoties patika ja tā nebija samīļota iesēstoties pie stūres, bet pa ceļu brauca gandrīz vai pati, tik jāseko līdzi ceļam biggrin

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz