Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Fen-šui [10]
Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi [33]
Sarunas par Jauno Laikmetu [15]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Interesanti raksti-Fen-šui, astroloģija, horoskopi » Fen-šui

Dažādi knifiņi
Mandarīnpīļu pāris ir veiksmes simbols, kā arī simbolizē laimi un laulāto uzticību. Pie mājas vai dzīvokļa dienvidrietumu sienas piekariet gleznu vai fotogrāfiju, kurā redzams šo putnu pāris, vai arī uz galdiņa novietojiet divas pīļu figūriņas. Ja nevarat iegādāties mandarīnpīles, piekariet attēlu ar dūju pāri vai izvietojiet dažādus priekšmetus sirds formā. Arī šie simboli, tāpat kā mandarīnpīles, īpaši labvēlīgi ir jaunlaulātajiem un jau esošajām ģimenēm, saglabāt harmoniju, mīlestību un uzticību ģimenē.
Tāpat arī mandarīnpāris labi iederās guļamistabā, kas ģimenei nesīs labklājību un ģimenes veiksmi, bet meskatoties uz to mandarīnpīļu galvenā funkcija ir uzlabot ģimenes savstarpējās attiecības

Talismana aktivizācija

Tāpat kā arī jebkuš cits amulets mandarīnpīles var aktivizēt, lai tās labāk izpildītu savu uzdevumu. Tās var nolikt blakus akvārijam vai arī istabā, kur ir daudz istabas augu, amuleta aktivizācija notiek tad, kad blakām mandarīnpīles talismanam uz nakti noliekat laulības gredzenus, bet ja jums nav tāda paraduma pa nakti laulības gredzenus novilkt, tad var nolikt laulības apliecību.

Trīskāju vardes talismans ar monētu mutē nes bagātību, pārticību un pievelk naudas veiksmi. Trīskāju varde sēž uz naudas monētiņu uzkalniņa un tās pavērtajā mutē atrodāsās monētiņa. Pērkot talismanu obligāti pārbaudiet kā stāv monētiņa, to ir nepieciešams brīvi izņemt un ielikt mutē, tā nedrīkst būt piestiprināta.

Trīskaju vardes novieto pie ieejas durvīm tā, it kā varde tikko būtu ielēkusi pie jums mājās.

Ķīnieši šo vardi vēl arī novieto strūklakas traukā. Ir ticējums, ja varde sēž zem tekoša ūdens, tad viņa daudz spēcīgāk peivelk naudas veiksmi talismana turētājiem. Bet tad kad varde izmet no mutes monētiņu -gaidi drīzu naudas palielināšanos maciņā:))).

Kā aktivizēt talismanu

Talismana aktivizācija notiek diezgan ātri, lai paātrinātu vardes iedarbību, to var darīt kad ir ļoti mazi finansiālie ienākumi un ātri nepieciešami lieli naudas ienākumi. Kā to var izdarīt?

Varde pieder pie "Ūdens" stihijas, tātad ņemam talismanu un ieliekam viņu uz 24 stundām ūdens tilpnē, piemēram akvārijā. Pēc tam nenoslaukot novietojam to tai paredzētajā vietā.

Vai vēlaties lai varde tik tiešām būtu aktīva patstāvīgi? Mazgājiet to tekošā ūdenī nemazāk kā divas reizes nedēļā.

vēl kas ir ļoti svarīgi, šiem talismaniem ir jābūt acu līmenī, jo tomēr tie ir talismani un zemāk stāvot tie nesniegs savu iedarbībuVēdeklis - tradicionāls aizstāvības simbols un mūžīgās mīlestības simbols. Aizsargā ne tikai māju, bet arī pašu cilvēku no dažādām ķibelēm. Vēdeklis ir pats populārākais aizstāvības talismasn Ķīnā.Tas piepilda mājokli ar pozitīvo enerģiju. Vēdeklis ir apveltīts ar gaisa plūsmas enerģijām, un pa to lieliski virzās Ci enerģija. Vēdeklis pazīstams arī kā erotikas simbols. Vēdekli novieto mājokļa slavas zonā - dienvidos.
Vēdeklis stimulē to vai citu mājokļa zonu. Nepietiek pozitīvās enerģijas tur kur guļat? Tad novietojiet netālu no gūltasgala 45 grādu leņķī vēdekli. Vēdēkli nenovietojam virs gūltasgala, tā panāksim vēl bezmiegu. Ja jums ir nepieciešama enerģija tur kur jūs strādājat, tad pakariet vēdekli sev aiz muguras 45 grādu leņķī, tā lai vēdekļa vēziens būtu mazliet virs jums, un talismans pieliks jums nepieciešamo enerģiju. Lai pastiprinātu pozitīvās enerģijas plūsmu telpā, vienkārši ievietojiet vēdekli uz sienas nepieciešamajā jums virzienā. Vēdekļi var būt dažādu izmēru un dažadu krāsu, galvenais lai viņš jums patiktu un sniegtu pēc nepieciešamības relaksējošu vai tonizējošu efektu. Vēdeklim ir jābūt atbilstošam izmēram telpā, piemēram, lielā telpā mazs vēdeklis nespēs sniegt nepieciešamo pozitīvās Ci enerģijas plūsmu, un otrādi mazā telpā liels vēdeklis sniegs pārāk spēcīgu enerģijas plūsmu, ar ko tiks panāks nemiers.

Talismana aktivizācija
Aktivizēt vēdekli ir vienkārši, tāpat kā citi talismani to aktivizējot tā iedarbība pastiprinās, izmantojiet vēdekli pēc viņa nozīmes - apvēdiniet sevi. Pie katras vēdekļa kustības uz sevi jūs pievelkat pozitīvās enerģijas plūsmu. Jums ir vēdeklis? Nu tad veiciet eksperimentu apvēdiniet ar vēdekli sevi un sajūtiet sevi kad esat atpūties un kā no jauna piedzimis.
Vēdekli var izmantot kopā ar citiem fen-šui talismaniem, piemēram, uz vēdekļa var būt tīģara, bruņurupuča, dzērves, tauriņa vai citu simbolu zīmējumi vai aplikācijas. Talismans - talismanā, simbols - simbolā tie savstarpēji iedarbosies viens ar otru, tas tikai pastiprinās vēdekļa kā talismana iedarbību.
Taureņi ir mīlestības un prieka talismani. Kīnieši, kuri praktizē fen - šui rekomendē izrotāt ar lidojošiem taureņiem savas guļamistabas sienas, lai aktivizētu romantiskas attiecības.

Taureņi guļamistabā palīdzēs sakārtot savu dzīvi vientuļiem cilvēkiem un saglabāt dzirkstelīti jau esošajiem pāriem.

Taureņus nepieciešams izvietot pāriem vai bariņu, lai rastos efekts it kā taurentiņi tikko ielidoja jūsu istabā.


Pēc popularitātes dzērve - pats mīlētākais laimes putns pēc fēniksa putna. tas ir pats galvenais zemes putnu pārstāvis, kuru uzskata par nemirstības un ilgdzīvošanas atribūtu. Vispār ķīnas mitoloģijā tiek pieminēti četri dzērvju veidi - baltās, dzeltenās, zilās un melnās. Melnās dzivō ilgāk par visām līdz 600 gadiem.

Simbolisks dzērves zīmējums vai statuja kas atrodas mājās vai dārzā dāvā harmoniju un laimi. Laikam jau tāpēc dzērve skaitās par vispopulārāko motīvu ķīnas māksliniekiem:
- Lidojoša dzērve debesīs, simbolizē labu aizkapa dzīvi, tā kā ir ticējums, kad tieši dzērves aizved dveseles uz debesīm (p.s. lai gan es ticu kad tie noteikti kad ir Eņgeļi).
- Ja dzērve lidinās starp mākoņiem, tā ir gudrības, ildzīvošanas, varas un augsta rangas sasniegšanas sabiedrībā zīme.
- Dzērve, kura draiskojās strap priedēm, nozīmē - varenību un dzīvi bagātībā un cieņā.
- Vientuļa baltā dzērve, kura skatās uz sauli vai mēnesi, simbolizē tiekšanos pēc augstākajām gudrībām.
- Balto dzērvju pāris (ar sarkanu cekulu uz galvas), kurš izvijis ligzdu priedēs, nozīmē ilgu ģimenes apvienību pilnā neaizskaramībā (p.s. laba ideja ko dāvāt jaunlaulatajiem). Šie putni atnes ģimenē harmoniju un savstarpējo sapratni, kā arī aizsāv no nelaimēm un palīdz likvidēt jebkurus šķēršļus dzīves ceļā. Tāda aina ir brīnišķīga dāvana, piemēram, kāzu gadadienā mīļajiem vecākiem.

Vislabākā debespuse kur novietot dzērves ir dienvidpuse. Te tas pavērs jums brīnišķīgas perspektīvas. Mājokļa vai dārza rietumu daļā dzērves nesīs veiksmi bērniem, bet ziemeļu- rietumu daļā nesīs veiksmi ģimenes galvai. Novietota austrumos, dzērve būs vērtīga dēliem, sevišķi vecākajam dēlam.

Dekoratīvie aizsietņi ar dzērves attēliem - ļoti laba korekekcija sliktam fen-šui, piemēram, vietās, kur, vienā taisnā līnijā ir trīs vai vairākas durvis. Tādā veidā var arī nosegt neveiksmīgo skatu.

Vislabāk dzērve jums kalpos viesistabā, ēdamistabā vai guļamistabā, bet tikai ne virtuvē, tualetē un vannas istabā.

Ir jau vēl daudz veiksmes talismanu, bet par tiem nākamreiz


Avots no fen-šui enciklopēdijas
Kategorija: Fen-šui | Pievienoja: Saulite (30.09.2011)
Skatījumu skaits: 4822 | Reitings: 5.0/3
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz