Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Meistarojam paši [9]
Melnie nedarbi [2]
Par masāžām [6]
Astrālā pieredze [1]
Paveiktie labie darbiņi [3]
Šajā sadāļā varam padalīties par iegūtajām izmaiņām pēc Reiki seansiem vai iniciācijām, pēc pirmajām saskarsmēm ar Visuma enerģiju.
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dalamies pieredzē » Par masāžām

Refleksoloģija
Refleksoloģija ir unikāla un ārkārtīgi efektīva prāta, dvēseles un miesas spēcināšanas un dziedināšanas veids.

Ar šo masāžas veidu pakāpeniski var iemācīties
  • atbrīvot savu un citu cilvēku prātu, pāvērt tam vēl nebijušus domu apvāršņus;
  • jūs uzzināsiet, ka, glāstot kāju pirkstu galiņus, var ievērojami uzlabot dzīvības spēka enerģijas apriti ķermenī, paātrināt šīs enerģijas ieplūšanu ķermenī un aizplūšanu no tā;
  • uzzināsiet, ka, paglaudot pēdu spilventiņus, jūs varat nomierināties un atbrīvoties no negatīvajām emocijām;
  • uzzināsiet kā pareizi glāstīt pēdu velves, lai būtu vieglāk piemēroties negatīviem notikumiem un veidot labas attiecības ar citiem cilvēkiem;
  • berzējot savus papēžus, jūs varat pilnīgi izmainīt savu dzīvi, padarīt to daudz patīkamāku un interesantāku, uzlabot savas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem.
Refleksoloģijas izmantošana uzlabo gan slima, gan vesela cilvēka stāvokli, sevišķi, ja cilvēki paši vēlas, lai viņiem kļūst labāk. Taču visbiežāk pozitīvas pārmaiņas rodas arī tiem cilvēkiem, kuri refleksoloģijai netic un nekādu labumu no tās nesagaida.

Nomierinošās un atvieglojošās kustības rada vitāli svarīgas izmaiņas cilvēka prātā, kas palīdz remdēt iekšējo nemieru un grūtumu, bet glāstošajām kustībām piemīt brīnišķīga spēja iekšēja smaguma pārpilnus un saspringušus cilvēkus pārvērst relaksētās, izveicīgās un enerģijas pilnās butnēs.
Refleksoloģija ir patiesi izcila un pilnīgi dabiska dziedniecības metode! Tā rosina jūs, tāpat kā visus pārējos, centies sasniegt daudz pilnvērtīgāku dzīvi, tādu dzīvi, kas dāsni atlīdzina jūsu pūles.

Īss skaidrojums
Refleksoloģija tiek realizēta, stingri un reizē maigi masējot kāju pēdas, tā atmodina ķermeņa slēptos dziednieciskos spēkus, izraisot iekšēju mieru un harmoniju un radot veselībai maksimāli piemērotu vidi. Ar masāžas palīdzību ietekmējot dažādas pēdu refleksogēnās zonas, var uzbudināt vai nomierināt šīm zonām atbilstošās ķermeņa daļas, bet masāža pati par sevi mazina cilvēka ķermeņa sasprindzinājumu, nomierina viņa satraukto prātu, sakārto emocijas un stiprina viņa sakarus ar garīgās enerģijas avotu. Kad caur ķermeni izplūst vēlamās vibrējošās enerģijas vilnis, tas aizskalo prom visas nepatīkamās emocijas un tiktāl atjauno cilvēka būtību, ka viņš burtiski lokās aiz prieka. Pēc tam gandrīz iestājas gaisma un spožuma pilna iekšējā miera fāze, kas pilnībā piepilda cilvēku un ļauj viņam uz brīdi atslēgties no apkārt valdošā ikdienas haosa.


Refleksoloģija sniedz cilvēkam laiku un telpu, kurā sakārto savu prātu un pārvērtēt prioritātes

Kā refleksoloģija var jums palīdzēt
Viens no svarīgākajiem ir jāpiemin refleksoloģijas relaksējošais aspekts. Ja jūsu stāvoklis nav tik ideāls, tad jums var palīdzēt refleksoloģija, jo tā atbrīvo no diskomforta izjūtas, vienalga, vai to ir radījis sasprindzinājums, sāpes, krampji vai kas cits. Refleksoloģiju sevišķi efektīvu padara tas, ka šī metode pievēršas problēmas saknēm, sameklē visas ar problēmu saistītās atmiņas un uz laiku laikiem iznīdē tās no jūsu ķermeņa.
No šī apstākļa izriet refleksoloģijas turpmākā pozitīvā iedarbība - ķermeni nelabvēlīgi ietekmējošā noguruma samazināšana, nervozitātes, rūpju, raižu vai baiļu likvidēšana, nerealizētā distresa eliminācija (izstumšana/izslēgšana). Šādi refleksoloģija veicina asinsriti, stimulē pazeminātās aktivitātes apgabalus, liekot tiem ar pilnu jaudu darboties jūsu labā, un nomierina pastiprinātas aktivitātes un hiperprodukcijas vietas. Rezultātā viss ķermenis attīrās no netīrajām domām un kaitīgajam emocijām.

Ilgstoši efekti
Kad jau ir uzlabots veselības stāvoklis, refleksoloģijas izmantošana ir viens no labākajiem veidiem, kā šadu stāvokli saglabāt ilgstoši. Tomēr lai iegūto stāvokli noturētu, refleksoloģija ir jāizmanto regulāri - vislabāk reizi nedēļā.
Viens atsevišķs seanss var jūs uzdabūt uz kājām, bet tas arī ir viss. Taču refleksoloģija, ja to izmanto regulāri, var sniegt jums daudz vairāk.
Tā spēj nodrošināt bezgala patīkamu dziļu relaksāciju, sniegt tik ļoti gaidīto atbrīvošanos no ikdienas sasprindzinājuma, vilšanās un nervozitātes.
Ja regulāri izmantosiet refleksoloģijas metodes, tad varēsiet būt droši, ka visu laiku jutīsieties atjaunots un enerģijas pilns. Jūsu vitalitāte pieaugs, jūsu pašapziņa nostiprināsies, jūsu miegs uzlabosies, jūs sāksiet ticēt gan pats sev, gan citiem un spēsiet koncentrēties uz to, kas jūsu dzīvē ir patiesi svarīgs.

Jūs pārņems neizsakāma labsajūta.

Jutīsieties pilnīgi vesels un sāksiet īstenot daudz pilnvērtīgāku un panākumus nodrošinātāku dzīvesveidu.

No jūsu būtnes sleptākajām dzīlēm sāks starot pašapziņa un gudrība, kas ļaus jums pārvarēt jebkuru pretestību un grūtumu, ļaus nodemonstrēt savu "patieso es", sniegs bezgalīgās iespējas ilgstošai sevis pilnveidošanai, izaugsmei un progresam.


Dzīvesveida izmaiņas
Būtībā mūsu dabiskais stāvoklis ir veselība, slimība ir tikai cilvēka iekšējo konfliktu un dzīvesveida izraisīta emocionālā nemiera ārējā izpausme. Slimība parasti rodas tad, kad jūs "iztaisāt no mušas ziloni", pievēršat pārāk lielu uzmanību kaut kam nebūtiskam un mazsvarīgam un tā izjaucat ļoti smalko līdzsvaru starp veselību un slimību. Pietiek pakļauties kaut vienam no mūsu modernās dzīves piedāvātajiem tukšajiem kārdinājumiem, lai jūsu dvēsele pilnībā nomaldītos no īstā ceļa. Šie kārdinājumi vairāk nekā jebkas cits novirza jūsu dzīvi no patiesi svarīgām un nozīmīgām lietām.
Šādā situācijā refleksoloģija ir gaisma tuneļa galā, kas ļauj izkļūt no šī tumsas loka un izdarīt ļoti nepieciešamās un vērtīgās izmaiņas savā dzīves stilā, kuras savukārt nodrošinās jums labklājību un izcilu veselību.

Pilnīga veselība ir jūsu gara, dvēseles un miesas absolūta saskaņa.

Avots: Krisa Stormere "Refleksoloģija - ķermeņa enerģētiskie noslēpumi"


Kategorija: Par masāžām | Pievienoja: Saulite (03.09.2011)
Skatījumu skaits: 1789 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz