Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Meistarojam paši [9]
Melnie nedarbi [2]
Par masāžām [6]
Astrālā pieredze [1]
Paveiktie labie darbiņi [3]
Šajā sadāļā varam padalīties par iegūtajām izmaiņām pēc Reiki seansiem vai iniciācijām, pēc pirmajām saskarsmēm ar Visuma enerģiju.
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dalamies pieredzē » Par masāžām

10 mani pirkstiņi danco man pa galvu
Kā mūsu senči veselīgi mūžu nodzīvoja?Strādāja līdz sviedros linu krekls izdila uz muguras, basām kājām ganos gāja un uz baznīcu, ēda paša izaudzētu produktu, godos ēda, dzēra un padancoja... vienmēr kopā ar dabu - darbā un atpūtā, kur vienmēr apkārt rosījās dzīvā radībiņa.
Vai tas bija viegli vai grūti? Tas bija dzīves rūdījums, no saullēkta līdz rietam ar snaudienu pēc pusdienām, kad bija viskarstākā svelme no saules, atbilstoši dienas ritmam, gadalaikam.
Vienmēr kustībā, asinsrite straujāk plūda nekā tagad sēžot pie kompjūteriem un citādi mazkustīgā dzīves veidā.
Katrai paaudzei savi + savi -.
Pēc Ķīnas akupunktūras, ja ir kaut kas bloķēts, reagē uz visu organisma darbību.
ĻOTI SVARĪGA IR MŪSU GALVA! Kad dejojam jūtamies brīņišķīgi?Muzikālajā nodarbībā mazi bērniņi dzied un dejo ar pirkstiņiem "Desmit mani pirkstiņi danco man pa galvu..." Brīņišķīgi! Bērniņi mācās jau no mazām dienām vērtīgas kustības savai harmonijai. Mēs dejojam ar "TIENS" "ķemmi" pa galvu jebkurā vietā.
Energija plūst pa meridiāniem. Iņ -aukstums, nakts, sieviete... Jaņ -siltums, diena, vīrietis... Līdzsvars=sieviete un vīrietis.
Uz kreisā rokas, no īkšķa pamatnes virzienā uz sirdi, no iekšpuses ir 3 Iņ meridiāna punkti un no ārpuses Jaņ energija. Nav svarīgi tieši zināt tos punktus, bet svarīgi zināt ka viena energija ir rokas iekšpusē, otra -ārpusē. Ar plaukstu sit pa roku virzībā no delnas uz plecu, pa iekšējo pusi un pa ārējo, un rokas danco par labu sirds darbībai. Pēc tam klopē pa vienu plecu un pa otru plecu tā rihtīgi, ka jūti pats sevi, pēc tam pa muguru un pa krustiem. Šīs vietas klopēšana labāk sanāks, kad viens otram saklopēsiet muguru no pašas sprandas līdz astes kaulam. Un kā bungas sit, tā kārtīgi bum, bum pa vēderu bungojam ar savām plaukstām.
Limfmezgli uz kājām locītavās, uz galvas uzlaid karstu dušu īslaicīgi. Pa ciskām no mugurpuses klopē - no sāpēm mugurā atbrīvosies! Pa padusēm klopē ar plaukstu, ar dušas lielu spiedienu labi iedarbojas uz limfmezgliem. Ausu ļipiņās visi orgāni atrodami, kārtīgi izrausti, pastiep ar pirkstiem, pamasē visu gliemežnīcu un aiz ausīm šurpu turpu braukā ar pirkstiņiem. Ar izstieptiem taisniem pirkstiem plaukstu pret plaukstu sit, rokas taisni virs galvas paceltas - atrodas visa ķermeņa orgāni. Ar basām kājām, masējas visi orgāni, pa zāli, smiltīm... staigāt. No paša rīta, nostājies taisni, vēcini kārtīgi rokas no augšas uz leju un otrādi un pa kājām klopē ar plaukstu līdz ceļgaliem - nerviem labi, un pa lūpām ar rokām izdodot balsi ū,ū,ū..
To pašu deju pa savu ķermeni var dancot at "TIENS" "ķemmi" un ar magnēt nūjām Sjū-Bao, Du-Bao.
Jutīsies možs un spirgts dodoties pie darba, vai arī pēc sēdoša darba uzlabosi energiju, asinsplūsmu pats sev.
Kategorija: Par masāžām | Pievienoja: Saulite (02.07.2010) W
Skatījumu skaits: 2435 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
2 Neroli  
Sajūta jau perfekta, pēc tādas klapēšanas clap clap clap tongue

0
1 Saulite  
šī metode ļoti līdzīga ir kā uzlādējās ar Ci enerģiju pēc Cigun metodes, visu visu ķermeni izkalapē ar plaukstām clap

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz