Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Meistarojam paši [9]
Melnie nedarbi [2]
Par masāžām [6]
Astrālā pieredze [1]
Paveiktie labie darbiņi [3]
Šajā sadāļā varam padalīties par iegūtajām izmaiņām pēc Reiki seansiem vai iniciācijām, pēc pirmajām saskarsmēm ar Visuma enerģiju.
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dalamies pieredzē » Melnie nedarbi

Kas ir pieburšana?
Kas ir pieburšana?

    P i e b u r š a n a ir energoinformacionāla iedarbība uz cilvēku ar mērķi nomākt viņa gribu un pakļaut citam cilvēkam, parasti pretējā dzimuma.
    Pieburšanas mehānisms kā sievietēm, tā vīriešiem ir vienāds. Visbiežāk gan sievietes piebur vīriešus.
    Atkarībā no tā, kas veicis pieburšanu un kādā veidā, upurim tiek nomākti enerģētiskie centri (čakras).
2. čakras nomākšana noved pie tā, ka vīrietis spēj nodarboties ar seksu tikai ar to sievieti, kura ir izdarījusi šo pieburšanu.
3. čakras nomākšana nomāc upura gribasspēku. Viņš kļūst par „lupatu, kurā citi noslauka kājas”.
4. čakras nomākšana noved pie tā, ka cilvēks nav spējīgs mīlēt, jo visa viņa mīlestība pieder piebūrējai.
5. čakras nomāksanas rezultātā vīrietis runā tikai par šo sievieti.
6.čakras nomākšana noved pie tā, ka vīrietis pastāvīgi domā par savu „labdari”.
7. čakras nomāksanas rezultātā tiek noslēgta Dievišķā saite, un no tā brīža šī vīrieša dzīvība atkarīga no viņa „dievietes”.
Dažos īpaši stipros piebūrumos tiek nomākta 1. čakra – rezultātā vīrieša kājas pašas nes viņu pie „iemīļotās”.
    Jebkurš piebūrums vispirms jau bloķē 2. un 3. čakru. Pārējais atkarīgs no tā, kas veic piebūrumu. Jebkurā gadījumā pat pats vājākais piebūrums nes kaitējumu cilvēka enerģētiskajam laukam.
    Iedarbība uz čakrām atkarīga no piebūruma veida un domu formas.
    Pie vīrieša „pārprogramēšanas”ķeras lielākoties valdonīgas sievietes, kurām nobloķētas mīlestības jūtas. Viņām mērķa sasniegšana ar jebkuriem līdzekļiem ir dzīves norma. Tautā saka : „viņa iet kā tanks”.Diez vai atradīsies daudz vīriešu, kuri būtu spējīgi iemīlēt šādu sievieti. Tad nu viņas cenšas vīrieti salauzt, pakļaut savai gribai.
    Psiholoģisko metodi, kura balstīta uz vīrieša vainas izjūtām, izmanto materiālistes. Viņas netic ne Dievam, ne velnam, kur nu vēl kaut kādām tur enerģijām.Viņas ir viltīgas artistiskas un labi pazīst cilvēkus un viņu vājības.Tāds sieviešu tips bīstams augstsirdīgiem, kārtīgiem vīriešiem.
Reizēm sievietes ķeras pie pieburšanas, kad kaut kādu iemeslu dēļ vēlas paātrināt savienošanos ar mīļoto vīrieti.
    Visbiežāk sastopamie piebūrumi ir ar ēdienu, ar personīgajām lietām, iedarbojoties uz bioenergoinformacionālo lauku no attāluma, iedarbojoties uz vīrieša apziņu.
    Vairumā gadījumu piebur precētus vīriešus, kuri negrib pamest savu ģimeni, neprecētos, kuri negrib zaudēt savu brīvību, vīrus, kuri aizgājusi no ģimenes,lai viņi atgrieztos pie pamestās sievas.

                                                     Piebūruma pazīmes:

Krājas nepatikšanas darbā. Pazūd interese par visu, kas nesaistās ar to sievieti, kura izdarījusi piebūrumu.
Pilnīga vienaldzība pret sievu, reizēm arī bērniem.Parādās raudulība, kas agrāk nav bijusi raksturīga.
Nav gribas, vājums, izklaidīgs skatiens, nevēlēšanās kaut ko darīt, pilnīga nespēja pieņemt patstāvīgus lēmumus. Tomēr viņš nekad negribēs atzīt, ka atrodas zem svešas ietekmes, ka ar viņu notiek kaut kas nelāgs.Tieši pretēji – viņš ir pārliecināts, ka viss atrodas viņa kontrolē.
Uz sliekšņa parādās izbērtas smiltis, izliets ūdens, dedzinatas sveces, sērkociņi, iedurtas adatas stenderē. Ja atrodat kaut ko tādu pie savām durvīm, nepieskarieties ar rokām, nenesiet iekšā mājās. Savāciet to visu avīzē un izmetiet pēc iespējas tālāk no mājām vai sadedziniet. Ja mājās ir svētais ūdens, ar lūgšanu apslakiet ārdurvis un noteikti arī slieksni, lai iznīcinatu negatīvo informāciju. Nenāks par sliktu enerģētiski iztīrit dzīvokli. Ja sāncensei ir iespēja tikt jūsu mājās, kamēr jūsu tur nav, dzīvoklī var parādīties sveši asi priekšmeti, izbērtas magoņu sēklas, diegi, utt.
Sāls vai smiltis vīra kabatās vai apavos.
Parasti sieva intuitīvi jūt, ka kaut kas nav kārtībā.Vislabāk šādā gadījumā ar vīra fotogrāfiju aizejiet pie speciālista.
Pieburšana ir nopietns kaitējums, līdzvērtīgs lāstam. Tā kā tiek nomākts gribas centrs, vīrietis kļūst par bezgribas radījumu ne tikai attiecībās ar sievieti, kura piebūrusi, bet arī ar citiem cilvēkiem.Tādu vīrieti ir viegli vadīt. Ja tas ir biznesmenis, viņa stāvoklis strauji pasliktinās, naudas arvien mazāk. Daudziem sākas problēmas ar kuņģi. Ja piebūrums darīts vairākas reizes, tas var beigties ar kuņģa čūlu.

                                      Kā jūtas piebūruma upuris?

Depresija,bezcerība, nesaista citas sievietes. It kā viņu nebūtu pasaulē.
Svīšana, sirdsklauves, sirds „sažņaudzas”.
Bailes pazaudēt piebūrēju, pazemošanās viņas priekšā.
Pilnīgs pašcieņas trūkums.
Raudulība, sentimentalitāte, žēlums pret sevi.
Slikts miegs, cilvēks ātri nogurst, vājš savā vīrietībā.
Vēlēšanās piedzerties.
Viegli iespaidojams.
Pret piebūrēju vienlaicīgi naids un sajūta, ka nespēj bez viņas dzīvot.
Reizēm vēlēšanās aiziet no dzīves.
  
 Sieviete, kura ķērusies pie šādiem līdzekļiem, lai nebūtu viena, nekad nebūs laimīga. Cietīs pati, vīrietis, bērni, ja tādi vispār dzims, bērnu bērni... nelaimīgs liktenis, slimības, nelaimes gadījumi.


Avots: http://www.editeveja.lv/?cat=188
Kategorija: Melnie nedarbi | Pievienoja: Saulite (09.03.2010)
Skatījumu skaits: 5344 | Komentāri: 2 | Reitings: 4.4/5
Komentāru kopskaits: 2
0
1 daiga  
es kādreiz domāju, ka tādas buršanās nav un ko gan tie cilvēki izdomā! Bet tieši ar mani tā notika!!!:) Manu vīru sabaroja mana draudzene,(izrādās viņa jau sen nodarbojas ar tādām lietām), viņa katru reizi brauca pie mums ar gataviem ēdieniem!dāvināja visādus priekšmetus, un mans vislabākais, visforšākais vīrs pārvērtās līdz nepazīšanai. Aizgāja no mājām un no visiem slēpj ar ko ir kopā. Bet zinu, ka viss būs kārtībā!zinu, ka viņš drīz būs mājās. pateicoties visai šai ķezai esmu nākusi pie Dieva! Un tagad zinu, ka Dievs ir uzvarējis velnu, tajā brīdī, kad Jēzus nomira krustā! Tā ka visas tās sievas, kurām ir noburti vīri, ejiet pa šo ceļu!! Lasiet Bībeli , turieties pie Dieva! Un jūs noteikti uzvarēsiet. Un Dievs jums visu atjaunos, un būs vēl labāk kā bija!!!!!jums izdosies!!
un tas tiešām ir iespējams pilnīgi saburt civēku!!!lai gan liekas tik neticami....un tikai Dievs var no tā izvest!! Dievam nekas nav neiespējams!

0
2 Saulite  
NEKAD, NEKAD NEDRĪKST NEKO ĒST NO SKAUĢU ROKĀM GATAVOTU VAI TURĒT TO ATNESTĀS MANTAS/ DĀVANAS, SADEDZINĀT UN IZMEST, IERAKT ZEMĒ.Ja kāds cilvēks nākot ciemos nes vienmēr ko sevis gatavotu, tad jau jāsāk uzmanīties ar kādām domām tas ir gatavots. (protams ja tas ir laimīgs ģimenes parīs kuri apmeklē draugus ar groziņu, nu tur gan šaubīties nevajag, tas jau aiz labas sirds)

man žēl kad Tev bija jāiet tik rūgtai pieredzei cauri, Tava vislielākā Ticībā palīdzēs un viss būs labi, ja ir ticība Eņģeļiem tie atbalstīs un palīdzēs, viņi ir visjaukākie Dieva palīgi uz Zemes.

p.s es par šiem nobūrumiem esu dzirdējusi jau no manas bērnības vislabākās draudzenītes vecmāmiņas nostāstiem, viņa bija ļoti gudra šajos jautājumos, un ko tik mums nestāstija, ka rīkojas sievietes mati cēlās stāvus gaisā, arī vēlāk mans onkuls bija iekritis šādas sievietes nagos, visa viņu kopdzīve bija vienas lielas mokas un šausmas par šīs sievietes rīcību, nakti basām kājām skrēja prom no mājām pie mums glābiņu meklēt, lai kā mēs lūdzāmies lai paliek pie mums, bet vienalga pēc divām nedēļām bija atpakaļ pie savas raganas. Arī pati sieviete neko jauku dzīvē nebija piedzīvojusi, nožēlojama dzīve


Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz