Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Meistarojam paši [9]
Melnie nedarbi [2]
Par masāžām [6]
Astrālā pieredze [1]
Paveiktie labie darbiņi [3]
Šajā sadāļā varam padalīties par iegūtajām izmaiņām pēc Reiki seansiem vai iniciācijām, pēc pirmajām saskarsmēm ar Visuma enerģiju.
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dalamies pieredzē » Meistarojam paši

Tuvojās Ziemas saulgrieži, nobeigums
Trešais solis - tagad mums būs ļoti nopietns solis, Mērķa kartes izveidošana, daudzas reizes jau tiku stāstījusi daudziem par Mērķa kartes izveidošanu, tagad par cik mēs jau pirmajos soļos noskaidrojām ko mēs vēlamies sev apkārt redzēt, just, izveidot, iegūt, kādu mēs vēlamies savu dzīvi, otrajā solī noskaidrojām, kas ir rutīnas darbiņi un kas ir mūsu mēŗki, un šos iepriekšējos sarakstus turam sev priekšā, jo tie mum spalīdzēs orientēties nepieciešamajā virzienā, tagad esam gatavi ķerties klāt pie šķērēm un līmes lai to izveidotu, vislabākais laiks tās izveidošanai būs tieši Ziemas Saulgriežos.
Vislabākais veids kā izvietot vēlmes kartē ir sekojoši -


Ceļojumi. Skolotāji

Karjera  
Zinības. Gudrība
Bērni

Veselība
Ģimene
Laulības. Mīlestība

Slava. Cilvēki ar kuriem vēlos pastrādāt
Bagātība

- Izvēlamies savai Mērķa Kartes pamatni, tas varētu būt kāds stingrāks papīrs A3 formā vai pat lielāks. Izvēlamies bildes un fotogrāfijas no žurnāla,kuras atspoguļo Jūsu vēlmes vai stāvokli un ielīmējam kartē, varam arī vēl pierakstīt šō vēlmi, katram gadījumam, lai drošāk :)

- Lai uzlādētu Karti, dod saprast Visumam, kad viss kas šeit ir rakstīts, ir nepieciešams ieviest dzīvē, šim nolūkam veicam pavisam vienkāršu vingrinājumu. Atceramies, ko mēs visvairāk mīlam no ēdiena. Atrodam šī ēdiena fotogrāfiju vai arī vienkārši zīmējam. Uzlīmējam uz savas izveidotās Kartes. Nākamajā dienā mēs sevi lutinām ar šo ēdienu un uz kartes uz šīs fotogrāfijas rakstām virsū "Paldies!". Pirmā vēlme ir izpildīta, proces ir palaists.

- "Paldies!" rakstām visa gada garumā uz visām vēlmēm kuras nākamajā gadā piepildīsies.

- Mērķa Karti veido decembra mēnesī. Var viņu veidot arī Jaungada vakarā, es parasti viņu veidoju Ziemas Saulgriežos 21.decembrī. Process ir garš, bet ļoti interesants.

Novēlu Jums veiksmi savas Mērķa Kartes radīšanā!


Piebildīšu vēl tikai to, kad karte strādā kā jūsu talismans. Tas ir enerģētiski uzlādēts ar jūsu vēlmēm, savākts viss vienā priekšmetā, un atrodas vienmēr jūsu telpā.

Kategorija: Meistarojam paši | Pievienoja: Saulite (12.12.2011)
Skatījumu skaits: 1101 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 6
Viesi: 6
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz