Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Aleksandrs Paļienko [6]
Aleksandrs Ogulovs [6]
S.Lazarevs [1]
Vēdiskā filozofija [23]
Torsunovs un citi
J. N. Lucenko [5]
citi [13]
Luīza Heija
Meklēšana
Galvenie » Faili » Lekcijas, semināri » Vēdiskā filozofija

Mūžīgās vērtības. Torsunovs
21.01.2012, 15:59

Дхарма, Вечные ценности. Трактат Тирукурал
Dharma - cilvēka pienākumu apkopojums.
Sievietes un vīrieša attiecību veidošana, ģimenes attiecības.


Путь дхармы, Вечные ценности. Трактат Тирукурал
Dharmas ceļš - laimes pamati.


Истинный домохозяин, Вечные ценности. Трактат Т...


Семейная жизнь. Вечные ценности. Трактат Тирукурал


Любовь и прави... Вечные ценности. Трактат Тирукурал


Снисходительность, Вечные ценности. Трактат Тирукурал


Совестливость, Вечные ценности. Трактат Тирукурал

Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite
Skatījumu skaits: 2008 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 16 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 161 2 »
0
16 Saulite  
7.lekcija

Vēdi saka: Katrā cilvēka sirdī atrodas Dieva enerģija

Ja tu vari uz cilvēku skatīties bez naida, pat ja tas ir vīrs kurš sēž un tava kakla, tas nozīmē kad sirdī nav grēka, bet ja nevari uz kādu paskatīties bez naida, tātad tavā sirdī ir grēks

0
15 Saulite  
Ja cilvēkam ir stiklainas acis - tās ir ciešanu sekas, tas ir dumjš stāvoklis un viņš neko nesaprot ko darīt

0
14 Saulite  
5 lekcija konsultācija

Mīlestība pieder Dievam
- Dievam svētītā mīlestība
- un mīlestība ko Dievs nevēlās lai mums būtu

Mīlestības veidi:
- iemīlēšanās (iemīlēties var pilnīgi visi gan mazi bērni gan dzīvnieki, bet dzīvniekiem šīs jūtas ir daudz spēcīgākas)
- mīlestība kā nepieciešamība (piemēram: viņi nekad nevar būt kopā, bet ļoti mīl viens otru; mīlestība pret savu garīgo skolotāju; mīlestība pret Dievu)
- Bezgalīgā Mīlestība

Mīlestība - nav tas ka tu visu laiku kaifo no baudas, mīlestība ir kad tu proti un māki no visas sirds kalpot otram cilvēkam nesavtīgos nolūkos.

Smagā karma rodas ja:
Ja tu esi kādu nolādējis, tad šī lāsta karma ar tādu pašu spēku nāks tev virsū.

Ja esi nolēmis aizdedzināt kādam māju, vai noindēt, vai vienkārši nošaut, padomā pirms dari, jo dzīves karma priekšā ļoti smaga.

Izvarojot saņemsi tieši to pašu rezultātu.

Ja pametīsi sievu, saņemsi grūti pārvaramu karmu

Starp visiem slepkavām un ļaundariem visglupākiem ir tie kas izjauc citu ģimeni.

Bērni līdz 14 gadiem uzņem vecāku uzvedību, un no 14 gadiem sāk to atdot. - ko saņēma to atdos.

Ja krāp otru, sākumā izjutīsi laimi, pēc tam ciešanas, tad psihsiki lūzīsi no ciešanām, un tad vai nu nožēlosi un pievērsīsies Dievam vai pilnībā degradēsies.

Ja gribās "uzsprāgt" tad lai arī plūst ārā viss kas ir sakrājies, bet nedrīkst krāt, pēc tam vīram var atvainoties un pateikt kad tā notiks laiku pa laikam smile

Cilvēks ir jāpieņem tāds kāds viņš ir.

Ja cilvēks maina dzimumu karma ar to nemainās, tikai iegūst papildus apgrūtinājumus, krāj jaunu karmu. Tas ir smags liktenis, bet var izārstēt ja ir spēcīgs gribasspēks.

Ja sieva neklausa vīru, tas nozīmē kad dēls neklausīs tēvu.

Ja mamma no nostāda sevi augstāk par tēti un tēvs pieņem šādu likteni, tas nozīmē kad dēls piedzims viegli aizvainojams, bet meita ļoti strauja (raksturā kā puika).

Kurš spēcīgi nodarbojās ar garīgo praksi viņam nekad neiestājās krīze, vienmēr atrodas sponsori.

Ja dzīvojat egoistiski - zaglis garām nepaies

Ja kaimiņu barās uz jums, tātad jums ir ļoti daudz egoisma ģimenē esat mantkārīgi, un ja tās ir pārāk daudz tad tas jau pāriet pie kaimiņiem. Vajag veikt kādu nesavtīgu darbu, piemēram pabarot putnus, zvērus mežā, tā dzēsīsiet negatīvo enerģētiku kaut cik.

No miruša cilvēka var ņemt donora orgānus, jo mirušajam jau tas nebūs vajadzīgs, bet orgāns kādam kalpos, nekā slikta tur nav, tieši otrādi.

Uz zemes krājās vardarbības enerģija, jo katru minūti uz Zemes tiek slepkavoti dzīvnieki un ne tikai un šī negatīvā enerģija uzkrājās atmosfērā, un tāpēc rodas vīrusi kuri nogalina cilvēkus, visādi spēcīgi, mutējošie vīrusi pret kuriem vakcīnas diemžēl neder. Ko darīt? No egles zariņiem aptīt ap labo augšdelmu un virs potītes labai kājai, līdz ko jūtat deguns cit, acis asaro, galva dulla, viss gripa klāt un sapiniet egļu zariņu ap roku un kāju, pēc 2 - 3 dienām jau būs vieglāk, panēsājiet vēl, ja jūtat kad jau galvai paliek karsti viss ņemiet nost. Katru dienu zariņus mainiet.

Tie kuri ir bijuši kopā iepriekšējās dzīvēs, šie cilvēki šajā reinkarnācijā satiekas parādu dēļ, nu piemēram, cilvēkam piedzimst bērns kurš bojā nervus, tātad viņi bija iepriekšējā dzīvē kopā 100% un tagad nokārto parādu, bet ja bērns nes laimi, tad varēja būt arī kad viņi nav nekad bijuši kopā.

Dievs lemj kuri cilvēki būs kopā, Dievs grib dod mīlestību, grib tad atņem sad

0
13 Saulite  
joprojām 4 lekcija

Ja tu uzskatīsi savus pieņemtos likumus vai paradumus augstāk par cilvēku, tad nebūs tev laimīgas ģimenes, bet līdz ko sāksi cilvēku uzskatīt augstāk par visu, tad viss mainīsies un dzīvosi labklājībā.

3 cilvēku kategorijas
- vienaldzīgs (augsta sirds)
- principiāls (principus uzstāda augstāk par sevi)
- cilvēciskais (visu gatavs piedod otram)

Epilepsijas slimnieki iepriekšējās dzīvēs kādu nogalināja vai arī ļoti smagi traumēja

Pareizas attiecības ģimenē veicina laimīgu dzīvi

Latvieši ir īpaši cilvēki viņi ir bijuši ļoti garīgi attīstīti tikai kaut kā novirzījās no Gaismas ceļa

0
12 Saulite  
Greizsirdība - tas ir egoisms. Kaut gan tā ir ļoti noderīga lieta, tā uztur modrumu (piemēram, sievai ir jāzin ar ko vīrs sarunājās, tāpat arī vīrs seko ar ko sievai ir kontakti), protams, tam visam ir savas robežas, nevajag pāršaut svītru.

Hiperaktīvie bērni? Cilvēki ir tik ļoti aizrauti ar materiālo pasauli, tā ir viņu prioritāte, bizness, bizness, kā vairāk nopelnīt utt. Mums taču skolās nemāca, kā uzvesties, kā attīstīt cilvēkam labās īpašības, kāpēc, tāpēc kad šīs zināšanas nav nepieciešamas biznesam, bet skola ir pakļauta biznesam.
Nu piemēram, kopš farmācijas atvēršanas ir izgudroti tūkstošiem preparātu un tikai viens vai divi ir domāti veselīgam dzīves veidam, kāpēc tik maz, tāpēc kad uz veselīga dzīves veida nenopelnīt, nu lūk bizness
Bērni ir hiperaktīvi, tāpēc kad viņiem pietrūkst mīlestības sad un tas ir nepareizs kultūras virziens, cilvēce nodzerās, mēs izpostām kultūras attīstību, ir laiks apstāties, un par to mums saka bērni.

Par dzērājiem - nu neprecieties ar to vīrieti kurš aizraujas ar alkohola lietošanu, aliņš pie aliņa un viss, viņu vairs nekas neinteresēs tikai alkohols.

Kā atrast garīgo skolotāju? To sniedz pats Dievs. Dzīve piespiež cilvēku, tad arī cilvēks sāk meklēt dzīves patiesību, līdz ar to arī atrod to visdažādākos veidos. Svēts cilvēks pamācības var iegūt pat no dzērāja. Vājāks cilvēks meklē kādu skolotāju, kurš uzvedīs viņu uz patiesības ceļa, nonākot uz šī ceļā, Dievs arī dos Guru. Bet nesteidzieties ar garīgajiem skolotājiem, visam savs laiks. Guru dodot otra iniciāciju uzņem uz sevīm cita grēkus, cilvēkam mainās liktenis, viņš viņu attīra 1:12:30

Sievietēm jūtas (mīlestība) ir 6 reizes vairāk.

Ko darīt ja vīrs negrib bērnu? Vēdas saka, ja sieva nav nopelnījusi bērnu, nav cienīga bērna, tad vīrs arī negrib bērnu no viņas. Tas nozīmē kad sieva slikti kalpo vīram, viņai ir jāmainās, un ja viņa labi kalpos vīram tad arī vīrs piekritīs bērnam.

Apbizošanās - tas ir egoisms.

Vēdi saka, ja gribi raudāt, raudi cik gribi, žēlojies par sevi cik gribi, tikai nenosodi citu. piemēram: mans vīrs ir tāds un šitāds, tad panākams ir pretējs efekts, viņš paliek ar vien pretīgāks.

Kādu garīgo praksi izvēlēties, to pateiks tikai sirds.

Astrologam nedrīkst jautāt par jūsu saderību, ja jau esat nodzīvojuši kopā vairākus gadus. Drīkst jautāt tikai kā pārvarēt grūtības utt. Tāpat astrologs nedrīkst teikt esošajam pārim, piemēram sievai, es redzu tev divas laulības, tā ir rupja kļūda. Tāpēc ar astrologiem ļoti uzmanīgi, maz ir labu astrologu, viņš nav Dievs 1:32:35

Ja sieviete mīl savu bērnu, viņa nešķirsies no vīra, arī ja tas ir vienkārši neciešams, Dievs nāks palīgā šai sievietei.

0
11 Saulite  
4. lekcija

Lai nonāktu saskarsmē ar tiem kuri jau ir pametuši savu fizisko ķermeni, nav nepieciešams apmeklēt kapu, tas notiek uzreiz tajā brīdī kad mēs iedomājamies par to cilvēku, tas ir līdz 40 dienai.

Bet kad paiet jau ilgāks laiks, ja tas cilvēks ir pārdzimis citā fiziskajā ķermenī, viņš aizmirst savu iepriekšējo pieredzi, bet ja mēs lūdzamies par to, tad viņš saņem svētību, mēs kļūstam viņam kā Sargeņģelis, bet ja mēs sūkstāmies - nu kāpēc tu mani pameti, man bez tevis ir grūti, tad tas cilvēks izjūt smagumu, tas var izpausties kā slimības utt., tātad mums ir jāatlaiž aizgājējs un jālūdz par viņu.

Bet ja cilvēks nonāk zemākajās planētās, tad ar savām lūgsnām mēs varam panākt to, kad šī dvēsele paceļas uz vidējām planētām, vai pat augstākajām.

Bet ja mirušā cilvēka dvēsele nonāk paradīzes zemēs, tad mēs tikko padomājot par viņu nonākam kontaktā ar šo dvēseli, varam saņemt no viņas atbildes uz jautājumiem, sajust to pieskārienus, saņemt viņu palīdzību.

Ja sieviete ir neauglīga, viņa ir sodīta par to kad iepriekšējās dzīvēs ir cietsirdīgi izturējusies pret bērniem

Par laipnumu, dāsnumu, mīlestību ģimenē atbild sieviete, bet nevis vīrs, ja sieviete nesasilda atmosfēru ģimenē, nedara to laimīgu, tātad vīrs visas savas labās īpašībās izrādīs tikai piedzērušā veidā.

Kad vīrs pārnāk mājās, ieraugot sievu viņam ir jāieslēdzas mīlestībai, tas ir sieva sagaida viņu uz sliekšņa, noģērbj un ieved vanna, tad pabaro, tad uz dīvāna, nu re un tad jau vīrs būs tik apmierināts kad viņam ieslēgsies mīlestība.

Kā Karma darbojās caur pieņemtajiem bērniem? Tāpat kā ar radniecīgajiem, viņš nokļūst tavā mājā, viss tas tagad ir tavs bērns. Ja ģimenē viņu uzskata kā svešu bērnu, tad arī caur viņu darbosies svešā karma, bet ja sieviete cīnīsies par šo bērnu, tad nebūs nekādas svešās karmas būs tikai tā kā pienākas darbosies tikai ģimenes karma. Ja māte uzskata sevi par māti šim bērnam, tad arī vīrs pieņems šo bērnu kā savu. Bez problēmām var pieņemt bērnu savā ģimenē audzināšanai, tikai tas ir jāmīl kā pašu bērns.

Kā uzvesties sievietei darbā vīriešu kolektīvā? Kāpēc sieviete darbā uzvedās tik ļoti koķetīgi darbā kur daudz vīriešu? Jo viņa baidās kad zaudēs darbu, vietu sabiedrībā utt tāpēc zīmējās veču priekšā. Ja viņa to dara lai sakārdinātu kādu vīrieti, un krāptu savu vīru, nu tad viņa ļoti cietīs. Sievietei ir jāitur distance ar vīriešiem, tad arī iegūs lielāku cieņu no vīriešiem, nekā koķete. Tātad mīļās sievietes cienīsim sevi un darbā ar vīriešiem ieturēsim distanci smile

Kā arī nedrīkst pieļaut to kad tiek sieviete izmantota darbā, liek strādāt virsstundas utt. arī ja viņai piedraud, sievietes prioritāte ir ģimene, nevis virsstundas darbā, nevajag baidīties kad var atlaist, ja atlaidīs tātad atradīsiet vēl labāku darbu.

Darbā nedrīkst būt draudzīgas attiecības ar vīriešiem, ja viņai būs draudzīgas attiecības ar kādu darba kolēģi, tas nozīmē kad viņa laupa enerģiju savam vīram ko izlieto kolēģim, un priekš vīra mīlestības pietrūkst.

Arī nedrīkst ieviest pārāk draudzīgas attiecības ar citām sievietēm, kāpēc? Tāpēc kad nedrīkst jaukt darba attiecības ar ģimenes attiecībām, bet sievietēm ir tendence darbā izveidot ļoti tuvas ģimeniskas attiecības nu un ar ko tas beidzās
- nu lūdzu aizvieto mani šodien! .... vai arī
- nu palīdzi lūdzu man! un beigu beigās ar ko tas beidzās
- viņa mani nemīl, viņa mani ignorē utt.
tāpēc nedrīkst ieviest ģimeniskas attiecības darbā, esi laipna, smaidīga utt. bet citus neizmantot un neļaut lai to dara cits.
Palīdzēt vai mīlēt otru drīkst, tā ir tava iniciatīva, tikai neizmantot to savā labā.

0
10 Saulite  
Iecietība. "Mūžīgās vērtības"

Nedomāt visu laiku - kāpēc viņš man izdarīja sāpīgi.

Laime ir šajā dzīvē !
Laime ir - sevi uzvarēt !
Vēlēt visiem Laimi !
Cīņa nav dzīve.
Dziedāšana ir dzīve ! (kā piemērs tika minēts - kara laikā kaujas laikā - nav dzīve;starp kaujām dziedot - tā IR dzīve)

Iecietība atnes cilvēkam mūžīgu slavu.
Ja tevi apbižo, bet esi iecietīgs - esi jau svētais.
Jāpiedod kaut vai tāpēc, lai dzīvotu.

Uz visiem trennēties mīlēt (daba, dzīvnieki utt.).
Katru jāmīl pa savam.(vīru kā vīru, kaķi kā kaķi, priekšnieku kā priekšnieku(nevis ka vīru))

Nevajag stimulēt otru uz garīgo attīstību, bet pašam garīgi dzīvot.
Pāšam jāpaliek tīram !

Ļoti jālūdzās par aizgājušajiem.

Neskaust !!!
Ja slikti par kādu domājam, dodam sankciju šim cilvēkam sabojāt mūsu likteni.

Personīgā skaudība sagrauj visu.
Kaut vai mazliet sirds notrīs, ka otram ir kaut kas drusku labāk..
Jāstrādā ar sevi !
Tikai priecāties par otru !!!
Skaudība - tās ir ciešanas.
Skaudība ir jažņaudz līdz pēdējam !!!
Pašam sev ir jāpasaka - es tevi piespiedīšu neskaust !

Veiksmes Dieviete aiziet no tiem, kuri nevar pārdzīvot citu veiksmi.
Tā nodod cilvēku vecākajai māsai - Neveiksmei.
Kaut vai viens uzplaiksnījums var ievest postā.

Ja skauž - izdari tam cilvēkam, kuram skaudi - kaut ko labu, pasniedz kadu dāvanu, pasaki kaut ko labu utt.

Jāmācās priecāties par otra Laimi.
Kaut vai piespiest sevi - sist plaukstas, lēkāt no prieka..

Iebiedēt sevi; ja jūt skaudību - es tevi nožmiegšu !
********************************************************************************* *******************************************************

Nealkt pēc sveša !!!

Ar to sagrauj sevi !!!
Alkatība liek izdarīt cilvēkam kļūdas.
Un izsauks bēdas uz sevi un ģimeni.

Neviens neko nav zaudējis neskaudis !!!

Darbu Dievs dod kā balvu.
Pieņem sliktāku darbu, pēc tam Dievs dos labāku.
Nevajag būt lepnam, kur Dieviņš dod, tur jāstrādā.
"Es esmu vērtīgāks !" - kā tu to zini ???
Nevajag pārāk no sevis iedomāties.

Ja gribi būt laimīgs , nevērsies pret likumību viena laimes mirkļa dēļ - būs ciešanas.
Pat domāt nedrīkst par svešu lietu, kā par savējo.
Svešs - Netīrība (tā jādomā)

Alkatība padara cilvēku par muļķi.
Krutu mantu - lai zīmētos - ņem kredītus utt.....
Kam tērējam dzīvi ?
Normāliem cilvēkiem nav svarīgi, kādas lietas tev būs. Tikai ciniķi vērtēs.

"Čuč, čuč žadnostj" sirdī un tas sāk sagraut dzīvi.
Neliels skopums - un viss iet uz leju !!!
Zem goda būt skaudīgam, alkatīgam, skopam.

Mēģināt dzīvot godīgi !!!

Atrodiet mīlestības objektu - un būs enerģija.

konspektēja Ligita Vecrumba

0
9 Saulite  
Katrā ģimenē ir jābūt izveidotam altārim, tas ir pats galvenais ģimenes pastāvēšanai, lai grūtā brīdī būtu kur pasēdēt un palūgties

Galvenie cilvēka mērķi
- attīstīt attiecības ar Dievu,
- nesavtīgums attiecībā pret citiem cilvēkiem

Darba nav - strādā pie sevis garīgās attīstīšanas.

Nedomā par problēmām, bet lūdz Dievu.

0
8 Saulite  
Ģimenes karma tā pārsvarā ir sievietes karma

Nav lielākas laimes kā, kad bērns izaug par godīgu un kārtīgu cilvēku.

Bērna galveno audzināšanu veic ģimenē, bērns uzsūc sevī visu ģimenes atmosfēru un principus, kādas attiecības starp vecākiem, tādas arī būs bērnam starp vienaudžiem. Bērns ģimenes spogulis

Ģimene pieder bērniem. Šķiroties vienmēr jāņem vērā bērni.

Ja vecāki ir veikuši daudz labus darbus, tas nozīmē kad viņu dēls būs ļoti cienījams cilvēks sabiedrībā.

Bērnu klātbūtnē nedrīkst skandalēt un pazemot vienam otru, līdz ar bērna nākšanu pasaulē, vecākiem ir jāpārstāj muļķoties un jābūt atbildīgiem par visu ko dara, jādara tikai labas lietas, labus darbus. Savādāk var saņemt nopietnus sodus caur bērnu.

0
7 Saulite  
Sievietei pilnībā ir jābūt apmierinātai ar savu likteni,
- liktenis deva tādu vīru, tas ir labi, paldies! utt.

Naudu pelna vīrietis, mājas pavārdu sargā sieviete. Ja sieviete ar vien vairāk strādās, tad vīrietis ar vien vairāk slinkos. Ģimenē tikai viens var būt atslābinājies un nenokrauties ar darbiem un tā ir sieviete, vīrs pelna naudu ģimenei.

Kā sieviete domās par savu vīru tāds viņš arī būs, ja viņa būs apmierināta ar savu vīru, tad viņam būs spēks pelnīt naudu, ja viņa sūkstēsies likteni par slikto vīru, tad viņš arī būs tāds kā ņuņņa nokārtu degunu.

Ja sieviete nemācēs iedvesmot savu vīru, lai viņš pildītu savus pienākumus, tad tur laimes nebūs tādā ģimenē.

Sieviete no rīta pamostoties pirmo pagodina nevis Dievu, bet gan vīru, ja viņa tā dara viņa kļūst ļoti varena, un pat lietus mākoņi klausīs viņa pavēlēm

1-10 11-16
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz