Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Cigun [3]
videomateriāli mācības par Cigun
Dažādi [0]
Neizskaidrojami, bet fakts [23]
Pozitīvā psiholoģija [8]
dazādas filmas par pozitīvo domāšanu
Meklēšana
Galvenie » Faili » Filmas » Pozitīvā psiholoģija

The Secret
17.02.2010, 01:16
"The Secret"

Izlaiduma gads 2006.g.

             Filma izveidota pateicoties Austrālijas entuziastiem, kuri sameklēja ļoti daudz pazīstamu cilvēku, kuri zin mūsu gadsimta lielāko noslēpumu - kā strādā Visuma spēki. Un viņi vēlējās padalīties ar šīm zināšanām ar pārējiem planētas iedzīvotājiem.
             Mazliet no vēstures. Šis noslēpums nāk no seniem, seniem laikiem, no laikiem kad vēl cēla Ēģiptes piramīdas. To daudzas reizēm mēģināja noslēpt no cilvēkiem, ļoti daudzi pazīstami un pagātnes valdnieki zināja par to, bet tomēr negribēja, lai par to zinātu lielāka daļa cilvēces. Bet tagad, šī gudrība tiek atklāta laikam tāpēc, kad pienācis tam laiks.
             Šis noslēpums Jums var dot visu ko vēlaties. Laimi, veselību un pārticību. Jūs varat kļūt par to ko vēlaties. Brīnumi notiek ar cilvēkiem katru dienu, sensacionālas izdziedināšanās, brīnumi finansiālajā stāvoklī, interesantas izmaiņas cilvēku attiecībās. Ja cilvēki zina, kā pagriezt savu dzīvi tur, kur to vēlās.
             Un kur gan slēpjas šis noslēpums? Kuru tik cītīgi slēpa no cilvēkiem zem 7 zīmogiem? Noslēpums vienkāršs. Visuma likums precīzs un absolūts. Tikai 2 vārdi: Pievilkšanas likums. Cik tas viss ir vienkārši pavisam liekās, bet īstenībā aiz šiem vārdiem stāv daudz kas. Tas par ko cilvēks domā - to arī pievelk sev klāt. No katras domas, iet viļņi un tos jau šajos laikos ir viegli pierādīt un fokusēt zinātniekiem. Un domājot par kaut ko bez pārtraukuma, Jūs burtiski sūtat signālu Visumam, un Visums uz tiem reaģē, pievelkot pie Jums to, par ko Jūs visu laiku domājāt (mana piezīme – protams ja domājat pozitīvi, vizualizējat par kaut kādu lietu ko Jūs vēlaties, Jūs to jau izjūtat un izbaudāt) Bet! Ir viena problēma. Vairākums cilvēku domā par to, ko viņi negrib. Un pēc tam brīnās, kāpēc tas notiek tieši ar maini atkal un atkal.

            Lai pievilktu savā dzīvē to, ko vēlaties, vajag arī domāt par to, bet nevis par to ko Jūs NE gribat. Šis likums strādā vienmēr un ar visiem. Un neatkarīgi no tā gribat to vai nē, tas ir labi priekš Jums vai slikti. Jūs vienmēr saņemat to par ko domājat. Bet vai Jūs ticat šim likumam vai nē – tas pilnīgi nav svarīgi. Jo katrā no mums ieslēgts bezgalīgais Visuma spēks un tas rīkojās pēc saviem likumiem.

            Jūs varat domāt par pagātni, tagadni vai nākotni, un Visums pievilks to par ko Jūs domājat, un atkal un atkal, neatkarīgi no tā vai tas ir labi priekš Jums vai slikti, bet Jūs par to domājat, (mana piezīme, piemēram, Jūs visu laiku baudāties no kaut kā – no uzmācīgiem cilvēkiem, tad lai kur Jūs neietu, vienmēr priekšā būs uzmācīgs cilvēks)

            Vai tiešām Jūs domājat, kad tas 1% cilvēku no visas planētas, kuriem pieder 96% visas naudas, kad tā ir vienkārša sagadīšanās? Nu nē, viņi vienkārši zina šo likumu. Un viņi arī to izmanto savu mērķu realizācijai. Bet šobrīd šis likums pavērās arī citiem cilvēkiem.

            Nu Jūs jau noteikti ne reizi vien esat ievērojuši, ja ar vien vairāk kāds cilvēks par kaut ko žēlojās – jo vairāk viņš to saņem un tad atkal par to žēlojās utt. Piem: „Man ir slikta veselība.....” Un jo spēcīgākas un spožākas ir viņa jūtas, jo vairāk pievelk. Mēs esam magnēti. Līdzīgais pievelk līdzīgo. Tātad, kurš runā par savām slimībās, tas arī slimo, kurš runā par procentiem, tas arī dzīvo uz procentiem.

            Mēs pievelkam savā dzīvē cilvēkus, notikumus, lietas, dzīves stilu utt. Kvantu fizika šodien par to pierāda no zinātnieciskā viedokļa. Bet ja Jūs nesaprotat kā tas strādā – tas vēl nenozīmē, kad ir jāatsakās no priekšrocībām, kuras šis pievilkšanas likums nes Jums. Piemēram: Jūs precīzi saprotat kā strādā elektrība? Es gan nē. Bet tomēr es lietoju šīs priekšrocības. Un tā arī šis likums.

            Kāds, kurš tiko uzzinājis par šo Visuma likumu varbūt pirmo reiz dzīvē, aizdomāsies par to un nobīsies pats no savām domām. Bet nav jābaidās. Pirmkārt jau tāpēc, kad jebkura pozitīva doma 100 reizes spēcīgāka par negatīvo domu. Un to ir pierādījuši zinātnieki.

            Vienkārši vajag aprast ar domu, kad viss, kas man ir un bija dzīves laikā – to visu es esmu pievilcis sev klāt. Tai skaitā visas tās lietas, uz kurām Jūs žēlojaties. Jo tās sev pievilkāt apzināti vai neapzināti. Pat ja par to Jums tagad nav patīkami klausīties. Ne viesiem to ir viegli saprast un pieņemt, bet vajag to pieņemt kā faktu, visu kas mums šodien pieder – mēs paši to sev ieveidojām. Tas tikai sākumā liekās sarežģīti kontrolēt savas domas, tās skrien katra uz savu pusi, bet tas ir no nepieraduma, pēc tam jau ir vieglāk.

            Ir tikai 2 emociju veidi: labas un sliktas. Piemēram: labas emocijas – mīlestība, prieks, smiekli, ticība, laime, optimisms utt. Bet sliktās – ainas apziņa, agresija, greizsirdība, skopums, apvainojums, atriebība, uztraukums, skumjas, pesimisms utt., tā ir zīme Jums, indikators, lai mēs pārstātu par tām domāt, jo dvēselē, mēs vienalga visi gribam saņemt tikai labu sev. Jo labāk Jūs sevi izjūtat, jo tuvāk tam, kad Jūsu labās vēlmes piepildījās. Jo sliktās sevi izjūtat jo tālāk no sava sapņa.

 

Viss, ko Jūs izjūtat – tas ir precīzs atspulgs tam, kas jau procesā uz piepildīšanos realitātē.

 

Jūtiet, pat ja tas vēl nav piepildījies Jūsu dzīvē, un Visums atsauksies, tāpēc ir svarīgi, katru dienu piecelties ar labu garastāvokli.

 

Viss, ko Jūs domājat,

Viss, ko Jūs izjūtat,

Un viss, kā Jūs sevi iedomājaties,

Vienmēr piepildīsies.

Katru reizi.

 

Un visas savas nepareizās domas var izmainīt uz citām.

 

„Jūs veidojat savu Visumu, kamēr dzīvojat” V.Čerčils.

 

Tā kā dzīvojiet un priecājaties! Bet ja garastāvoklis ir slikts – tad vienmēr to var uzlabot dažu sekunžu laikā. Ieslēdziet labu mūziku, sāciet dziedāt! Vai domājiet par mīļu Jums cilvēku – bērniņu. Nu atrodiet kaut ko jauku, un Jūs redzēsiet kā mainās Jūsu dzīve, un redzēsiet sakaru starp to, par ko Jūs domājat un izjūtat, par to, kas atgriežas Jūsu dzīvē. Un sajūtiet sevi par Radītāju. Jūsu dzīve var būt laimīga un tai tādai arī ir jābūt.

 

„Veiciet pirmo soli un noticiet. Pat tad ja Jums nav redzams viss ceļš, vienkārši speriet pirmo soli.” Martins Ļuters Kings

 

Lai cik dīvaini tas neskanētu, bet pārdomājot savu dzīvi un savus sapņus, sapratu, kad tiešām šis Pievilkšanas likums darbojās, tiešām tas tā ir.


Kategorija: Pozitīvā psiholoģija | Pievienoja: Saulite
Skatījumu skaits: 1178 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 2 | Reitings: 4.0/2
Komentāru kopskaits: 2
0
2 Saulite  
http://www.e-misterija.lv/modules....id=1467 te vēl raksts par šo filmu good

0
1 Saulite  
http://alex-odessa.com/media/video3.htm ļoti laba filma par pašattīstību, un mērķa sasniegšanu smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz