Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Cigun [3]
videomateriāli mācības par Cigun
Dažādi [0]
Neizskaidrojami, bet fakts [23]
Pozitīvā psiholoģija [8]
dazādas filmas par pozitīvo domāšanu
Meklēšana
Galvenie » Faili » Filmas » Cigun

Cigun žestu brīnumainais spēks
05.08.2010, 15:10
Fantastiskas izjūtas un fantastisks spēks, kam ir interese var ielādēt savā datorā un mācīties, viss ļoti skaidri un saprotami parādīt un izskaidrots, tikai krievu valodā.

Cigun – tā ir sistēma, kas saistīta ar tradicionālo Ķīnas medicīnu, tā ir veselības uzturēšanas māksla, kas ļauj mazināt stresa līmeni un pacelt dzīves tonusu ikdienā, kas ļauj efektīvi atpūsties un virzīt savu enerģiju uz aktīvu darbību. Sistēma sniedz iespēju bez starpniekiem tikt skaidrībā ar sevi un pamatīgāk izprast paša smalko pasauli, iemācīties vadīt emocijas un notikumus apkārtējā pasaulēs. Tas ir fiziskās kultūras veids, kas ietver īpašus psihes un apziņas treniņus, saistītus ar austrumu filosofiju. Cigun teorija un prakse ir Ķīnas senās kultūras sastāvdaļas mantojums. 5000 gadu laikā Cigun metodes kalpojušas veselības un emocionāla līdzsvara uzlabošanai, slimību ārstēšanai, dzīves paildzināšanai, ģimenes, uzņēmējdarbības veidošanai, pašaizsardzībai, intelekta attīstībai. Par meistarības kalngalu uzskatīta veiksmīga garīgā prakse. Visos laikos Cigun bija milzīga piekrišana tautā.

Dažādās pasaules valstīs veikto eksperimentu pētījumu dati liecina par to, ka Cigun metodes var būt zinātniski pamatotas un ir efektīvs līdzeklis fizisku un psiholoģisku cilvēka iespēju paaugstināšanai, ķermeņa un saprāta attīstībai, paškontroles un spēku atjaunošanas spējām.

Izplatoties visā pasaulē, Cigun prakse kļuva par vispasaules kultūras mantojuma neatņemamu sastāvdaļu, tiek aktīvi pielietota skaistuma industrijā, SPA un ģimenes medicīnas centros, paša augstākā līmeņa medicīnas klīnikās, augstāko sasniegumu fitnesā un sportā, cīņas mākslas skolās, garīgās Budisma un Daosisma tradīcijās. Atsevišķi Cigun elementi programmā aizgūti no Amerikas, Eiropas, Krievijas, Japānas un Ķīnas laicīgām, valsts un privātām, vidus un augstākām mācību iestādēm.

Cigun” jēdzienā hieroglifs „Ci” nozīmē dzīves elpošanu, tas ir apkārtējās telpas visu veidu enerģiju pamats vai vienkāršoti – dzīves enerģija. Mūsdienu izpratnē „Ci” enerģija ir spēku kopums, kas rodas visu organisma sistēmu darbības rezultātā. Metabolisma procesā „Ci” parāda sevi raksturīga energoinformatīva lauka veidā (elektromagnētiskie, biomagnētiskie lauki, kas ir dažāda biežuma un amplitūdas, radušies ķīmisku un bioloģisku procesu rezultātā). Ķermeņa iekšpusē „Ci” virzās pa rezonanses tīklu, kas sastāv no punktiem, iekšējo orgānu funkciju projekcijām, veidojot akupunktūras kanālus u. c., kas nepieciešami Cigun. Tas tiek nodots ar nervu sistēmas darbības starpniecību, attēlojot mūsu dzīves fiziskos, psihiskos, mentālos un komunikatīvos procesus. „Ci” – tieši tā enerģija, kas ļauj staigāt un runāt, strādāt un spēlēt, filosofēt un vērot, proti, nodarboties ar visu, kas nepieciešams pilnvērtīgai dzīvei. Tā ir enerģija, kas pārvērš tikko notiesātās pusdienas miesā un kaulos – tas viss ir „Ci”. Tā darbina nepieciešamos muskuļus, kad jūs smaidāt, apkaro kaitīgus mikroorganismus, uzbrūkošos ķermeņus, nodot tālāk impulsus no smadzenēm uz dažādiem orgāniem un audiem un veic neskaitāmus procesus cilvēka ķermeņa iekšpusē. Protams, „Ci” tiek saņemts ne tikai ar Cigun palīdzību. Parasti cilvēki iegūst „Ci” jeb dzīves enerģiju no gaisa vai pārtikas. Taču Cigun nodarbības būtiski palielina mūsu enerģiju, ļaujot dzīvē sasniegt ko vairāk.

Hieroglifs „Gun” nozīmē apzinātu enerģijas „Ci” vadīšanu, harmonizāciju un tās kvalitātes uzlabošanu, pateicoties dažādiem vingrinājumiem, kas kopumā veido Cigun praksi.

http://www.cigun.lv


Kategorija: Cigun | Pievienoja: Saulite
Skatījumu skaits: 1386 | Lejuplāžu skaits: 82 | Komentāri: 4 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 4
0
2 Ziguce  
Hm, vairs nav atrodams.... :(

0
3 Saulite  
jā, tur vienmēr ir jāpārlādē par jaunu sad meklēšu veidu kā ielādēt lai nav mūžīgi jāpārlādē

0
4 Saulite  
filmas izdevās pievienot mājas lapai

0
1 Saulite  
fails ir diezgan apjomīgs, tas prasīs laiku, ja nesanāk ielādēt dodiet ziņu cool

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 8
Viesi: 8
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz