Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Meklēšana


[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Neroli, Saulite  
Forums » Pozitīvisma forums » Praktiski padomi » visi tādi noskumuši???
visi tādi noskumuši???
SauliteDatums: Otrdiena, 29.03.2011, 23:30 | Ziņojums # 1
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
šodien kārtējo reizi saskāros ar jautājumu, kaimiņiene ienāca pie manīm un sarunas brīdī ieminējās par to kad sabiedriskajā transportā visi ir tādi bēdīgi-

mjā, tā jau varētu teikt kad arī ir, ko mums rāda ziņās, kādas filmas raida pa TV, tas pats "Ugunsgrēks" pilns negatīvisma, par ko priecāties tiem, kuri seko līdzi filmas varoņiem, taisni vai šausmas (es pēdējā laikā neskatos tās šausmas un nelasu ziņas)

las nepieciešams tautai, lai varētu pārvarēt šo krīzi, vairāk ievies šo pozitīvismu, kāpēc nevar rādīt filmas kuras ir pilnas emociju un mīlestības, kāpēc nevar presē rakstīt vairāk par pozitīvo radošo domāšanu???

atliek vien tik domāt, kad speciāli tautu spiež pie zemes, lai tā nespētu pacelt galvu pretīm saulei, nesākšu es te diskutēt par politiku, vienkārši man ir ieteikumi tiem kuriem grūti, izmetiet visu negatīvo no savas dzīves, atbrīvojiet prātu no tās miskastes, labāk pafantazējiet, tas pacels jums omu, un kā jau tas ir zināms kad domas materalizējās realitātē biggrin

kāpēc dienu nevar iesākt ar smaidu pie spoguļa un ar pozitīvi radošajām domām....
- es esu laimīgs/-a
- es esmu vesels/-a
- man ir labi apmaksāts darbs
utt. veidojam šo sarakstu pēc savām interesēm, pamēģiniet to izdarīt 40 dienas pēc kārtas, ja veiksiet to ar ticību, tad arī redzēsiet kad kaut kas arī mainās uz labo pusi.

Vēlu veiksmi! un esiet laimīgi!


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
Forums » Pozitīvisma forums » Praktiski padomi » visi tādi noskumuši???
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

        
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz