Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Meklēšana


[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Saulite, Neroli  
Forums » Dziedniecības forums » Tautas medicīna un veselības noslēpumi » Organisma attīrīšana
Organisma attīrīšana
SauliteDatums: Pirmdiena, 01.11.2010, 23:16 | Ziņojums # 1
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Seleriju+redīsu+ābolu sula - visefektīgākā toksīnu izvadīšanai
Pienskābes sula - skābētu kāpostu - labākais kalcija avots kauliem, satur acetilholīnu - vielu, kas vajadzīga impulsu noraidīšanai uz smadzenēm un nervu sistēmu.Veicina gremošanu, novērš aizcietējumus.
Aknām - cūkpiene
Tīruma kosa - palīdz atjaunot organismu naktī
Rozmarīns - uzlādē smadzenes
Sarīvēts oranšais ķirbis ar citronu sulu izvada toksīnus, arī linsēklu novārījums.

Tā gan cita veida diēta, taču svara nomešanai mani radi nometa 10kg mēnesī:
9,00 brokastīs trekns biezpiens, kam pievieno maltas linsēklas, medu, ziedputekšņus, mīkstu augli (kivi, apelsīnu u.c.). Visu samaisa. šāds savienojums esot vajadzīgs, lai būtu dopings smadzenēm un trekns biezpiens, lai linsēklas uzsūktos organismā. Veicina vēdera izeju.

13.00 Ar ūdeni aplieti un uzbriedināti griķi un iespiests ķiploks un blenderēti pētersīļi. (Ņem līdzi trauciņā uz darbu.)

ap 17tiem - sautēti dārzeņi.

>>>>>>>>> Pati neesmu mēģinājusi, jo ēdu reizi dienā. Šis man liekas drīzāk kā uzbarošanās plāns, taču rezultāti bija acīmredzami.

paņēmu no domubiedriem draugos.lv padalījas Eda


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
Forums » Dziedniecības forums » Tautas medicīna un veselības noslēpumi » Organisma attīrīšana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

        
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz