Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Meklēšana


[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Saulite, Neroli  
Forums » Pozitīvisma forums » Mācāmies piepildīt vēlēšanos » Nu kad reiz beigsies tās neveiksmes!?
Nu kad reiz beigsies tās neveiksmes!?
SauliteDatums: Otrdiena, 05.10.2010, 04:20 | Ziņojums # 1
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
ir brīži kad kādā jautājumā viss stāv uz vietas, un cilvēks nekādīgi netiek galā ar šo jautājumu un tirda sevi piem: kāpēc vīrs tik zemiski pret manīm izturās

Jaunās enerģijas mums liek atkal un atkal ķerties klāt pie neatrsinātās problēmas, kuras neliek mieru un nekust ne no vietas, jaunās enerģijas spiež mūs pamosties un šo jautājumu atrisināt līdz galam

VISPIRMS – UZŅEMTIES PILNU ATBILDĪBU PAR SAVU DZĪVI, tādu, kāda tā ir, pieņemt to kā savu dzīvi un tikai savu, un sevi pieņemt kā tādu kāda esi, kas pati ir izvēlējusies sev šo upura lomu. Iemīlēt sevi – patieso.
Kad tas būs noticis, vari lasīt afirmācijas par to, kāda vēlies būt un ko vēlies sasniegt.


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
SauliteDatums: Trešdiena, 06.10.2010, 01:21 | Ziņojums # 2
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Vārdi kas lika aizdomāties wink

varbūt mēs visi esam eņģeļi, katrs ar saviem spārniem? Tikai dažkārt pazaudējam spārnus, neticēdami vairs, ka spējam lidot, Tad iegrimstam skumjās un neticībā, nogurstam no dzīves pavisam, apsēžamies uz akmens un lūkojamies debesīs, meklēdami pēc brīnuma, kas atnāks un mūs izglābs. Šajā brīdī mēs aizmirstam to, ka brīnums var būt mūsu roku darbs. Un spārnus pielikt, tāpat kā noņemt, ir tikai mūsu varā

bet ja tā padomā tiešam otram ir daudz vieglāk palīdzēt nekā dotajā situācijā sev, kāpēc tā, lielāka ticībā, jā es to spēšu un varēšu palīdzēt un situācija būs glābta wacko


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
SauliteDatums: Trešdiena, 06.10.2010, 13:35 | Ziņojums # 3
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
šajos vārdos ir daudz kas pateikts

Un tagad noskaidrosim, kas tas ir Augstākais Es ,pie kura jūs tā apelējat. Tā taču ir daļa no jums. Daudzi no jums to zina, ir lasījuši, dzirdējuši. Kas ir ŠĪ daļa? Kas ir Augstākā Es kompetencē/ pārziņā? Vai tam ir jārisina jūsu vietā jums noliktie/ noteiktie uzdevumi? Protams, nē. Vai tam jāpalīdz jums atrisināt jūsu uzdevumus? Protams, jāpalīdz, jo viņa loma – būt par palīgu, nevis vadītāju. Augstākais Es jums ir kā asistents, nevis stratēģijas konstruētājs. Augstākajam Es un eņģeļiem var uzlikt daudz sīkāku detaļu risināšanu, tas var atvest pie jums vajadzīgos cilvēkus, radīt vajadzīgos apstākļus, dot jums papildus spēkus, enerģiju, veselību, ja tas ir nepieciešams ,lai atrisinātu konkrētu uzdevumu. Bet jums pašiem ir jāvēlas mainīt to, kas neapmierina jūs jūsu dzīvē. Jums jāpasaka sev: jā, es esmu gatavs rīkoties un mainīt savu dzīvi. Augstākais Es taču nav visvarenais dievs, uz kuru cilvēki mīl uzvelt atbildību par savu rīcību. Tas ir tikai jūsu palīgs, kurš starp citu ,pieņem jūsu gribu ar jūsu Gara gribu kā darbības/ rīcības virzienu. Tāpēc jautāt tam par savām grūtībām ir bezjēdzīgi. Jebkurā gadījumā viņa atbilde būs virzīta uz to ,lai jūs saprastu, ka grūtību iemesls esiet jūs pats, un neviens cits. Jūsu Augstākais Es ir starpnieks starp jums un jūsu Garu, tas atrodas tur ,kur jūsu intereses saplūst ar jūsu Gara interesēm. Tajā laikā prāts –ir starpnieks starp jums un jūsu Ego, šim pārītim ir citas intereses, tieši tāpat vērstas uz jūsu labklājību, tikai šo labklājību viņi saprot savādāk, ļoti ierobežoti. Viduslaikos ticēja, ka cilvēkā dzīvo eņģelis un dēmons. Jaunās Ēras kustība šos personāžus ir attēlojusi savādāk un izlīdzinājusi to melnbalto pretstatu. Bet cilvēkā vēl joprojām mīt gan viens, gan otrs.


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
SauliteDatums: Pirmdiena, 13.12.2010, 20:27 | Ziņojums # 4
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Kas attiecas uz domu spēku-ir viena fantastiska affirmācija no ŠamballasMDH:
es(v. uzv.)esmu iekš Jēzus,esmu multidimensionālā pārpilnība uz Zemes.Jāizsaka balsī,trīs reizes dienā,30 dienas.Ja ir lielās sprukās,krīzē morālā vai materiālā utt.Tas līdzēs pilnīgi noteikti,tikai izrunājot šo affimāciju,nedrīkst just ne mazāķo šaubu,jo tās darbojas kā momentāls STOP.

no Zigmāra


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
SauliteDatums: Trešdiena, 22.12.2010, 13:31 | Ziņojums # 5
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
http://www.ltn.lv/~ksv/zeland/treal.htm

Realitātes transerfings


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
Forums » Pozitīvisma forums » Mācāmies piepildīt vēlēšanos » Nu kad reiz beigsies tās neveiksmes!?
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

        
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz