Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Meklēšana


[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Saulite, Neroli  
Forums » Forums par visu ko » Par attiecībām » Gandrīz harmonija..
Gandrīz harmonija..
MegaDatums: Piektdiena, 16.03.2012, 19:45 | Ziņojums # 1
Jauniņais
Grupa: Lietotāji
Ziņojumu skaits: 2
Reputācija: 0
Statuss: Oflain
Labdien!
Jau kādu laiku cīnos ar šo problēmu,kura man neļauj pilnvērtīgi ziedot sevi attiecībām,lielāko daļu laika esmu iekšēji nomākta,kaut arī to viņam neizrādu.
Tikai reizēm,kad mērs pilns,sadusmojos un aizeju pabūt citā istabā.Problēma tāda - mans vīrietis ļoti aizraujas ar citu sieviešu fotogrāfijām internetā.Arī glabā tās lielos vairumos datorā.Protams,jūs saprotat par kāda rakstura foto runāju.Man tas ir tik nepatīkami,liek justies ne pietiekami sievišķīgai(kaut tāda esmu).Rodas sajūta,ka viņam varbūt kaut kā pietrūkst.Bet es ar viņu kā pret vīrieti esmu atvērta kā vēl nekad ne pret nevienu citu savā mūžā esmu bijusi.
Kad jautāju,kāpēc viņš tā dara,viņš atbild,ka tas neesot nekas slikts,esot man uzticīgs,apkārt nekur neskrienot,bijušajai sievai gan neesot bijis iebildumu,ka viņš skatās bildes internetā un fotogrāfē citas sievietes viņas klātbūtnē pludmalē.
Man esot dīvaina uztvere.
Lūk,un pie tā viss apstājas.Bet apziņa,ka viņš tur datorā ik dienas vēro citu sieviešu ķermeņus,mani padara traku.Esmu jau gandrīz gadu pavadījusi saspringti.
Jūtu,ka pamazām zaudēju savu iekšējo sievieti.Arī vizuāli,man ilgstoša stresa rezultātā izkrīt mati.Ikdienā mūsu attiecības ir saskanīgas,kopīgi dzīves mērķi,daudz laika pavadam sarunās,vispar nekādu problēmu.Bet tikai šis.... pret ko jūtos tik bezspēcīga,jo laikam saprotu,ka tā ir lieta,ko nevar mainīt,ja tas ir viņa hobijs..
Vai man jāmēģina to pieņemt?Jo saprotu,ka tas ir par grūtu priekš manis..
Esmu apjukusi.Jo traki,ja tāds sīkums lēnām grauž mūsu harmoniju...es nezinu kā lai to visu sakārto..
 
SauliteDatums: Piektdiena, 16.03.2012, 21:35 | Ziņojums # 2
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Labdien, Mega, jā situācija nav viegla, diezgan kutelīgs jautājums uz ko var atbildēt noteikti tikai pati, spēsi to pieņemt vai nē, jo ar laiku tas kaitinās vēl vairāk un sāpinās vēl vairāk ja nespēsi pieņemt

Nu man diezko arī nepatiktu ja mans vīrs skatītos atklāti uz citām sievietēm un fanotu par tām, piekrītu tas jau iedzen kompleksos un stresā, pajautā sev, ko tu vēlies, un ko darīt pirmā atbilde ko sniegs intuīcija būs pareizā

ja godīgi es šāda fanātismā saskatu psihiskas novirzes vīrietim, protams ja viņš nav ar māksliniecisku dvēseli


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
MegaDatums: Sestdiena, 17.03.2012, 18:11 | Ziņojums # 3
Jauniņais
Grupa: Lietotāji
Ziņojumu skaits: 2
Reputācija: 0
Statuss: Oflain
Tas tiešām iedzen kompleksos... un grūti risināt šo jautājumu,ja otram liekas,ka tas nav nekas slikts.Viņš ir teicis,ka sieviete ir skaista būtne,viņam patīk sievietes,bet savējā jau tā īpašākā un labākā.Laikam viņš sievietes uztver kā mākslas darbu-daudz,dažādas,un tas tachu ir interesanti.Turklāt neapģērbtas it īpaši viņu aizrauj.
Tagad atklāti izrunājos,pateicu,ka tas mani nospiež,un es ilgstoši to nespētu izturēt.
Galu galā nonāca pie secinājuma,ka pašam nopietni jāpiedomājot pie sava egoisma,jāpiestrādā pie sevis,kā to visu labot,lai mani nepazaudētu tādas izklaides dēļ,kas tikai pašam labumu nes, ne otram..
Protams,ļoti labi apzinos,ka tas uz mazu laiciņu,un tā pat viņš to darīs,varbūt vienīgi uzmanīgāk,tā lai neieraugu..
Tā sajūta,ka savs cilvēks ir ar tāda veida interesēm,no mana prāta neizdzisīs nekad...vienīgais,kā sevi var pasargāt,nekad netuvoties viņa personīgajām lietām.. lai lieki nesāpinatu sevi... un turpināt dzīvot.
Visa pamatā laikam viena liela samierināšānās - dzīves kartējais pārbaudījums.
 
SauliteDatums: Sestdiena, 17.03.2012, 20:11 | Ziņojums # 4
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Nu redz atklāta izrunāšanās arī deva savus rezultātus, ja kaut kas tāds atkārtojās atkal un atkal, tad jau skaidrs kad viņš nevēlās mainīties, bet jāmēģina rast izeja abiem kopā, un tad viss būs labi smile

Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
Forums » Forums par visu ko » Par attiecībām » Gandrīz harmonija..
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

        
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz