Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Meklēšana


[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Saulite, Neroli  
Forums » Forums par visu ko » Par attiecībām » Izmisums
Izmisums
mincitsDatums: Otrdiena, 05.07.2011, 11:53 | Ziņojums # 1
Jauniņais
Grupa: Reikisti
Ziņojumu skaits: 9
Reputācija: 0
Statuss: Oflain
Labdien!Patreiz manā dzīvē notiek ļoti smags posms.Vīrs atzinās,ka viņam ir citas attiecības.Runājām un vienojāmies,ka mēģināsim saglabāt laulību.Nomierināju sevi,ka viss labi ir tā atradu vīra telefonā,ka viņa atkal atsūtījusi kārtējo vēstulīti.Un tā ik pa laiciņam viņi sazinās tādā veidā manī raisot dziļas sirdssāpes.Vīrs to pamato,ka viņš tikai parunājas jo viņiem labas attiecības.Tagad apsolīja,ka vairs ar viņu nesazināsies.Bet man vairs nav ticības.Es sēžu mājās un nāk prātā tikai tās sliktākās domas.Kā man atgūt ticību un sirdsmieru.Es tiešām viņu mīlu.Citādi jau uzreiz būtu aizgājusi no viņa,ja nemīlētu.Kas man būtu jāsaprot no šīs situācijas.Varbūt Jūs man varat dot kadu padomu. sad
 
SauliteDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 00:08 | Ziņojums # 2
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Mincīt, es saprotu cik ļoti smagi jūties, no šī atgadījuma noteikti kad var secināt daudz ko, bet no malas jau visi esam gudri, bet kad esi visā tajā iekšā ir ļoti grūti savaldīt savas sāpes, varbūt ir nākusi piedošanas mācībstunda, ir jāiemācās piedot un mīlēt viņu. Tikai jāizrunājās vēlreiz ir atklāti, jo kāpēc tev ir jācieš sāpes no tā kad viņi savā starpā sarunājas, tas tevi sāpina, lai viņš izlemj kura sieviete viņa dzīvē ir tā vienīgā?

Var tagad uz viņu paskatīties arī no otras puses, vai viņš ir tas vīrietis kurš tevi mīl, kurš atbalsta tevi, tavas idejas, domas, vai jums ir kopīgi nākotnes plāni???

Nosūtu tev Bezgalīgo mīlestību atbalstam un sirdsmieram heart hello


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
mincitsDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 13:37 | Ziņojums # 3
Jauniņais
Grupa: Reikisti
Ziņojumu skaits: 9
Reputācija: 0
Statuss: Oflain
Liels paldies.Tā patreiz man ļoti noder. smile

Vakar pēc Erceņģeļa Samuela meditācijas noklausīšanās uznāca iedvesma uzrakstīt šai sievietei vēstulīti.Piedāvāju savu palīdzību vai padomu,lai viņa varēt sakārtot savu ģimenes dzīvi un līdz ar to nejauktos mūsējā pa vidu.Jo cik es saprotu ,tad viņa ir tā ,kas vairāk tiecas pēc viņa.Diemžēl mana labā doma palika tikai domas līmenī.Viņa izlasīja ,diemžēl,tā arī neko neatbildēja.Ieteicu viņai pie dziednieka aiziet,meditācijas iziet.Vienu arī viņai nosūtīju.Tikt ar sevi skaidrībā.Bet ,diemžēl... sad
 
SauliteDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 17:57 | Ziņojums # 4
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
gan tā sieviete sapratīs, viņai noteikti ir kauns un nespēj atbildēt tev. Vēlāk noteikti pateiks paldies, ja būs sapratusi, ka ir kļūdījusies.

Mincīts turies, vari griezties arī pēc drauga pleca vienmēr palīdzēšu, ja ir iespēja atbraukt uz atbalsta seansu, lai mirīgāks prāts, droši griezies angel jo zini cik smagi patreiz jūties, tāpēc vienmēr noder drauga plecs flowers


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
mincitsDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 20:32 | Ziņojums # 5
Jauniņais
Grupa: Reikisti
Ziņojumu skaits: 9
Reputācija: 0
Statuss: Oflain
Liels paldies par atbalstu. flowers
 
SauliteDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 21:13 | Ziņojums # 6
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
nu tam jau ir domāti draugi un atbalsta plecs love

Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
Forums » Forums par visu ko » Par attiecībām » Izmisums
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

        
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz