Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskie ēšanas paradumi

Ārstēšana ar govs produktiem 2.daļa

Dziedināšanās ar govs produktiem

 

Kāpēc gan, tomēr, mēs cenšamies noliegt govs piena dziedinošās īpašības ?

 

Vēdi apgalvo, ka Visumā eksistē spēki, kas cīnās par dievišķajām zināšanām, nesošas visiem laimi, tāpat ir spēki, kas cīnās par dēmoniskās kultūras uzplaukumu.

Reizēm Zemi pārsvarā ietekmē dievišķie spēki, bet reizēm dēmoniskie. Viss atkarīgs no cilvēku rīcības, kas tajā brīdī dzīvo uz Zemes. Šobrīd, piemēram, uz Zemes pārsvarā ir dēmonisko spēku ietekme. Cilvēki kļūst arvien egoistiskāki, visur tiek kultivētas zināšanas par to, kā dzīvot priekš sevis, bet ne, kā kalpot viens otram.

 

Dēmoniskās zināšanas sludina gaļas produktu, alkoholisko dzērienu, narkotiku, brīvās mīlestības, vēlmi pēc naudas un pretējo dzimumu, labumu. Dēmoniskās zināšanas, pēc Vēdu apgalvojumiem, ved mūsu civilizāciju pretī ciešanām, noziedzības pieaugumam, iznīcinošiem kariem, haosam un totālai degradācijai. Katrs no mums redz, ka tieši tas šobrīd arī notiek uz planētas : pieaug alkoholiķu, narkomānu, prostitūtu, homoseksuālistu skaits utt.

 

Dievišķās zināšanas propogandē dzīvi saistībā ar svētiem rakstiem, kuros kultivē; veģetārismu, ierobežojumus un atteikšanos no alkohola, uzticību ģimenes saitēm, cīņu ar narkomāniju, darbu ar savu raksturu. Dievišķās zināšanas audzina tiekšanos dzīvot visu cilvēku labā, kalpot Dievam un Viņa likumiem.

 

Ir pamatpunkti, kur tiek piemērotas dievišķās un dēmoniskās kultūras. Tas ir attieksmē pret pretējo dzimumu, ; attieksmē pret zināšanām par Dievu; zināšanām par sevi; par ēšanu; par cilvēka dzīves nozīmi. Visos šajos jautājumos dēmoniskie un dievišķie spēki nepārtraukti cīnās.

 

Piens un govs – viens no pamata strīdiem, par cik govs piena lietošana pārtikā spēcīgi ietekmē dievišķo rakstura iezīmju veidošanos. Vēdi apraksta, ka ir neapšaubāmi kritēriji, lai palielinātos nācijas degradācija. Tam nav jāveic speciāla izmeklēšana. Visas degradācijas pazīmes ir redzamas mūsu dzīvē un tās ir:

·Ateisma palielināšanās cilvēku uzskatos.

· Cieņas izzušana pret svētajiem tēviem, gudrajiem, kas veltījuši sevi pašpilnvedei, pret vecākiem cilvēkiem.

· Valdības korupcija.

· Ģiemenes vērtību iznīcināšana.

· Produktu lietošana, kas noved pie apziņas degradācijas (gaļa, zivis, olas, kafija) un to produktu samazināšana pārtikā, kas ved uz progresu (piens un piena produkti).

· Kaitīgo ieradumu palielināšanās, necienīga cilvēku izturēšanās.

·Iedzīvotāju totāla degradācija(pusdzīvnieciska eksistēšana)

 

Tāda ir degradācijas izvēršanās secība. Pirmās degradācijas pazīmes rada nākošo pazīmju attīstību, un otrādi cīņa ar agrīnajām degradācijas pazīmēm, tādas kā ateisms, aizved pie atbrīvošanās no nākošajām pazīmēm. No šīs klasifikācijas mēs redzam, ka palielinot govs piena lietošanu pārtikā, atbrīvojās no sekojošas degradācijas; kaitīgajiem ieradumiem, necienīgas izturēšanās, un no pakāpeniskas pārtapšanas par dzīvnieku.

Lai pastiprinātos dēmoniskā kultūra, nav jāveic revolūcija. Pietiek ja parāda pa "kobeļtelevīziju” "defektīvus”, atļauj cilvēkiem brīvo mīlestību, propogandē gaļas ēšanu un lamā piena produktu lietošanu. Viss pārējais, pēc dažiem gadu desmitiem pievienosies pats no sevis.

 

Izrādās, ka cilvēki sāka ēst gaļu ne tik sen. Saskaņā ar vēdisko vēsturi, nogalināto dzīvnieku gaļu cilvēki sāka izmantot tikai apmēram pirms 3000 gadiem. Vēl pirms 5000 gadu pārliecinošais cilvēku skaits uz Zemes bija veģetārieši. Tomēr, arī tajos tālajos laikos, bija tie, kuri izmantoja pārtikā gaļu. Tos Vēdi sauc par zemākdzimušajiem cilvēkiem ar netīriem ieradumiem.

 

Gaļas pārtika, ar savu ietekmi uz smalko ķermeni, iznīcina cilvēkā sirdsapziņas balsi, rezultātā zūd spēja atšķirt slikto no labā. Citiem vārdiem, gaļas ēšana vēdiskajā kultūrā netika atbalstīta. Bet pats pārsteidzošākais – tajos tālajos laikos, pat zemākdzimušie cilvēki, nekad neizmantoja pārtikā govs gaļu. Tas bija līdzvērtīgi pašas mātes slepkavībai un tika nodots likumam. Viņi deva priekšroku ēst putna gaļu un sīkos dzīvniekus, tādus kā zaķus, kaut arī tas netika atbalstīts. Cilvēkiem, kuri pārtikā lietoja gaļu, bija liegts mācīties augstākajās mācību iestādēs kopā ar dievbijīgajiem cilvēkiem. Tādi cilvēki dzīvoja atsevišķās apdzīvotajās vietās un komunikācija ar viņiem tika uzskatīta par ļoti nelabvēlīgu apziņai. Sākumā viņiem bija jāatsakās no vārmācīgi iegūtu produktu lietošanas un tikai pēc tam viņiem bija pieejama dzīvošana civilizētā sabiedrībā.

 

Saskaņā ar Vēdiem, piens ir neparasts produkts, tas izstrādājas mīlestības enerģijas ietkmes rezultātā. Tāpēc Vēdi iesaka barot bērnu ar mātes krūts pienu, vismaz līdz 3 gadiem. Ja Jums šis cipars liekas smieklīgs un nereāls, tad barojiet savu bērnu ar krūti vismazākais līdz 1 gadam. Ja bērns nesaņems pietiekoši mātes pienu, tad viņš izaugs ar aukstu sirdi, nejūtīgs pret citu sāpēm.

 

Atsakoties no ilgstošas savu bērnu barošanas ar krūti, mātes domā, ka to var aizstāt ar vairāk vērtīgajiem mūsdienu barošanas maisījumiem. Taču, barošanas maisījumos nav mīlestības enerģijas. Tie priekš bērna ir tas pats, kas priekš sievietes mākslīgais vīrs. Bet, ja mātei piena vienkārši nav ? Tā arī ir nācijas degradācijas pazīme – mīlestības kļūst mazāk un arī piens kļūst mazāk. Šajā gadījumā bērns ir jābaro ar uzsildītu saldinātu govs pienu. Pie paaugstinātas alerģijas uz govs pienu, zīdaini vēlams barot ar rjaženku, kas no visiem piena produktiem vismazāk bērniem izsauc alerģiju.

 

Govs mums dod visvērtīgāko produktu, kas piesātināts ar mīlestības enerģiju. Tāpēc viņa  mums ir otrā māte. Vēdi saka, ka jebkuram cilvēkam ir 7 mātes: miesīgā māte, māte barotāja, valdnieka sieva, svētā tēva sieva, garīgā skolotāja sieva, Māte Zeme un govs. Ja cilvēks ciena visas šīs 7 mātes, tad viņam ir garantēts: mierīgs raksturs, laba sieva, laba meita, laba atmiņa, laba veselība. To visu viņš saņem Mēness labvēlīgās ietekmes rezultātā uz prātu, kas veicina sievišķā sākuma aizsardzību. Tādā veidā, ja Jums ir nemierīga sieva, strīdi ģimenē, slikta uzmanības koncentrēšana, tad Jums ir vērts palielināt saikni ar pozitīvo Mēness enerģiju. Izdarīt to ir ļoti vienkārši -ir jāciena visas 7 mātes un jādzer govs piens. Protams, ja Jūs dzersiet govs pienu un vienlaicīgi ēdīsiet liellopa gaļu, tad diez vai no tā sanāks kaut kas labs.

 

Vēdi apgalvo, ka govs ir neparasts dzīvnieks, tai ir žēlīgs prāts(благостный ум) . To pašu var teikt par kviešiem. Ir nostāsti, ka Augstākie Labie spēki govi un kviešus nosūtītīja uz Zemi, lai paaugstinātu mūsu progresu. Izpētot/mācoties par šo jautājumu, es vērsos pie Vēdu apraksta par dzīvēm uz augstākajiem(paradīzes) planetārajiem līmeņiem(runājot mūsdienu astroloģijas valodā – galaktikām) mūsu Visumā. Izrādās govs ir arī uz daudzām augstākajam planētām un ir aprakstīts, ka  diženie svētie, kuri tur dzīvo, uzskata govs pienu par visdziednieciskāko produktu. Vēl vairāk – viņi zina kā pagatavot no govs piena speciālu eliksīru, kas atbrīvo no visām slimībām un dod iespēju pat vecumā būt spēka pilnam. Govis, kuras dzīvo uz augstākajām planētām, saucās surabhi un tās dod ļoti daudz pienu.

Tātad, pēc Vēdu apraksta, svētie cilvēki, svētie raksti un govs ir galvenie(оплотом) dievišķajā kultūrā. Runā, ka apdzīvotā vietā pietiekoši ir viens svētais tēvs un no dzīvniekiem audzēt tikai govis, rezultāta var izārstēties no visām slimībām un pārvarēt visas grūtības, ko sūta liktenis. Vēl vairāk – lai izārstētos no visām slimībām, pietiekoši, ja ir govs, kas dod pienu. Ajūrvēdā eksistē zināšanas par to, kā var izārstēties tikai ar govs dzīvo produktu palīdzību. Tālāk mūsu saruna būs tieši par to.

 

Govs dzīvo ( жизнедеятельности ) produktu noslēpums.

 

Ir 5 pamatprodukti: piens, kausēts sviests, kefīrs vai jogurts, govs urīns, govs mēsli.

Šiem 5 produktiem ir milzīgs spēks, kas ietekmē cilvēku. Senajos rituālos gudrajie pulcējās ap ugunskuru, lasīja noteiktas mantras un pievienoja ugunij visus šos 5 govs pamatproduktus. Maisījums no šiem 5 produktiem saucas pančagavja (панчагавья) un tam ir unikālas īpašības, kas iedarbojas uz cilvēka psihi un veselību.

Rituāla laikā viņi ar milzu spēku izsauca psihisko enerģiju, kuru varēja novirzīt vajadzīgajā virzienā.. Cilvēki senatnē, veicot šādus rituālus, varēja pārvaldīt laika apstākļus, ietekmēt savu likteni, izvairīties no kariem un dabas stihijām. Vēl pirms 5000 gadiem līdzīgi pasākumi bija ikdienas realitāte. Šodien mēs esam zaudējuši zināšanas, kā to izdarīt. Tomēr, zināšanas par govs produktu spēku, ir saglabājušās un mēs tās varam izmantot. Tagad mēs, vienu pēc otra, izskatīsim visu šo govs produktu dziedinošās īpašības.....turpinājums sekos.


(c) 2000-2004, Доктор О.Г.Торсунов, WWW.TORSUNOV.RU

Ar milzīgu atbildību pret autora tekstu, tulkoja Ligita Vecrumba.

Kategorija: Vēdiskie ēšanas paradumi | Pievienoja: Neroli (03.03.2013) | Autors: Ligita Vecrumba
Skatījumu skaits: 786 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz