Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Skuju aproce pret gripu un Rota vīrusu

Skuju aproce pret gripu un Rota vīrusu

11.10.2011 Grāmata "400 veselības augi Latvijā"

Foto no grāmatas "400 veselības augi Latvijā"
Dziednieks un reiki meistars Mārtiņš Geida ziemā visiem interesentiem piedāvā paša pārbaudītu paņēmienu, kā ātri un bez medikamentiem uzveikt gripu. Metodes izstrādātājs ir ārsts Oļegs Torsunovs no Krievijas.

 

Mārtiņš Geida ir apmeklējis viņa lekcijas, piedalījies O. Torsunova rīkotajos festivālos "Blagostj" Krievijā, kā arī ārstējies pie viņa, tāpēc tagad nešaubīgi dalās savā pieredzē.


Indikācijas

Skuju aproce palīdz bez ķīmijas tikt galā ar gripas vīrusu un rota vīrusu, kā arī citām slimībām, kas saistītas ar vienkāršajiem vīrusiem, kuriem mūsdienu medicīnā pat nav nosaukuma. Pārējie tautas līdzekļi var tikai palīdzēt ātrāk izveseļoties.

Tas ir pilnīgi nekaitīgs ārstēšanās veids bez sarežģījumiem un kontrindikācijām (izņemot atšķirīgos pielikšanas variantus paaugstināta un pazemināta asinsspiediena gadījumā; jāpiebilst, ka ar šo metodi
neārstē asinsspiedienu, tās ir tikai papildnorādes).

Drīkst lietot grūtnieces un mātes bērnu zīdīšanas periodā. Drīkst lietot zīdaiņiem.

Šī metode darbojas arī tad, ja cilvēks netic. Patiesām lietām ticība nav vajadzīga, tās iedarbojas atbilstoši savai dabai, raksturam, būtībai.

 

 

Vajadzīgie materiāli

Skujkoka zari ar visām skujām (vislabāk izmantot priedi, taču var ņemt arī citus skujkokus: egli, kadiķi, dzīvības koku).


Visatbilstošāko koku izvēlas pēc smaržas. Šim nolūkam jāņem sauss skujkoka zars un jāsmaržo: kurš patīk labāk, tas arī der. Pie rokas liek svaigu zaru. Ja nav izvēles, tad jāliek jebkurš zars, noteikti nekaitēs, ja arī neko nesajutīsiet.priede-maza


Nav obligāti vajadzīgs tikko nolauzts zars. Vēsā vietā tas var stāvēt ļoti ilgi (3 mēnešus ziemas laikā pie mājas vai uz balkona noteikti, ja ne pat visu ziemu) un tāpat saglabās savas funkcijas. Šī iemesla dēļ var aizbraukt uz mežu un salasīt zarus vajadzīgā daudzumā.


Var ņemt zemē nokritušus zarus, no nozāģētiem kokiem, visi iedarbosies. Jāskatās
tikai, lai, paņemot rokās, nenobirst visas skujas, tad gatavot aproces būs bezjēdzīgi.

Lūdzu, nelauziet dekoratīvās priedes un citus kokus!! Saņemieties un aizbrauciet uz mežu, tas dos vēl papildu spēku.


 

Ārstēšanas process

Mūsdienu medicīna ir konstatējusi, ka skujkokos ir daudz antibakteriālu un pretvīrusu vielu, kas veicina vīrusu iznīcināšanu. Mūsdienās ārstniecības līdzekļu iekšķīga lietošana lielākoties aprobežojas ar kapsulām un tabletēm. Šādi lietoti līdzekļi savu dzīvības spēku zaudē pēc 1,5 stundām. Par kompresēm cilvēki domā arvien mazāk un mazāk.

Pieliekot attiecīgu augu valsts preparātu pie ķermeņa īpašās vietās, tā iedarbības ilgums stipri palielinās. Piemēram, skuju aproce maksimumā darbojas vienu diennakti, ārstējošā iedarbība saglabājas līdz divām diennaktīm.

 

Zaru aproces darbojas intensīvi vienu mēnesi, ar vājāku iedarbību līdz pusotram mēnesim.

 

Metodes zinātāji gatavo aproces arī no lielākiem koku zariem, kuru diametrs ir 0,7–1,5 cm, bet gabaliņu garums – 1 cm. Aproci gatavo, izurbjot zaros caurumiņus un uzverot uz diega (līdzīgi gatavo rotaslietas no dabas materiāliem). Zaru aproces darbojas intensīvi vienu mēnesi, ar vājāku iedarbību līdz pusotram mēnesim.


Ir zināmi gadījumi, ka cilvēki ar koku zaru palīdzību izārstējas no C hepatīta un pankreatīta, atbrīvojas no varikozajām vēnām. Ja ārstē onkoloģiskas kaites, aterosklerozi, varikozās vēnas, tad papildus
izmanto koku mizas (gūst ļoti labus rezultātus visu slimību gadījumos). Šī metode balstās uz vēdiskajām zināšanām un dabā esošo produktu izmantošanu, neizmainot to struktūru.


Jāpiebilst, ka, gatavojot šādas ilgiedarbīgas zaru aproces, vispirms jākonsultējas ar speciālistu, kurš dos padomu, kāds koks cilvēkam un atbilstošajai kaitei ir vispiemērotākais.

 

Iedarbības veids

Katrai dzīvajai būtnei ir savs īpašs biolauks, katrai ir savs raksturs, un mūsu pasaulē notiek nepārtraukta smalko enerģiju iedarbība. Skujkoka enerģija iedarbojas uz vīrusa enerģiju smalkajā līmenī, to nomācot.


Papildus organismā tiek stiprināta imunitāte smalkajā līmenī.


Prakse

Mārtiņš Geida stāsta, ka pats personīgi ir pārbaudījis skuju aproces iedarbību saviem ģimenes locekļiem un ieteicis citiem cilvēkiem – visiem vienlīdz labi rezultāti.

 

Tā kā šī ir prāniskā jeb enerģētiskā ārstēšana, kur iedarbība notiek smalkajā līmenī, tad skuju saskare ar ādu nav nepieciešama.

 

Tā kā šī ir prāniskā jeb enerģētiskā ārstēšana, kur iedarbība notiek smalkajā līmenī, tad skuju saskare ar ādu nav nepieciešama.


Sajūtas pēc uzlikšanas

Gripas simptomi pāriet dažu minūšu laikā, uzreiz pilnībā vai daļēji, viss atkarīgs no saslimšanas smaguma pakāpes. Rodas viegluma sajūta.

Galvā var durstīt kā ar adatiņām (tas pāriet).

Samazinās temperatūra bez palīglīdzekļiem, ja vien patiešām tā ir vīrusu infekcija, nevis plaušu karsonis.

Papildus der visi pārējie tautas līdzekļi – tēju dzeršana, vitamīnu lietošana.

Var iet uz darbu, jo nav nekādu sarežģījumu un cilvēks jūtas vesels, taču pašsajūta pasliktināsies, tiklīdz noņems aproces vai beigsies to iedarbība.

 

Aproces sagatavošana

Ņem skujkoka zaru (attēlā priede) un piemēra pie rokas vai kājas tā, lai sanāk aproce. (1. - augšējā - foto) Ja nav viens lielāks zars, vairākus mazākus ņem tik daudz, cik vajadzīgs aprocei. (2. un 3. foto)

aproce1 aproce2

 

Ņem līmlenti (platums 50 mm, var izmantot jebkuru citu materiālu) un uzliek uz tās skujkoka zaru. (4. foto)

aproce3

No galiem aptin ap zaru, cik atļauj līmlente. (5. un 6. foto)

aproce34jpg aproce5

 

To aproces gabalu, kur spraucas ārā skujas, notin ar līmlenti. (Līmlente ir izmantota ērtības labad, lai skujas neduras. Skujkoka iedarbības spēks nav atkarīgs no materiāla. Var izmantot jebkuru
materiālu, kādu vien sirds kāro). (7. foto)

aproce7

Ja aproces gali ir par īsu, pietin klāt līmlenti vienā vai abos galos, lai varētu aptīt ap roku vai kāju. (8. foto)

aproce8

Aproces gala variants. (9. foto)

aproce9

Aplikšana ap roku, nedaudz virs delnas locītavas (10. foto). Ejot uz darbu, skuju aproci no citu acīm var noslēpt zem apģērba, lai nebūtu jāatbild uz muļķīgiem jautājumiem.

aproce10-maza

 

Aplikšana ap kāju – nedaudz virs potītes. (11. foto) Liek vienu aproci ap labo roku un vienu – ap labo kāju.

aproce11-maza

 

 

Uzziņai

Ja ir stipri paaugstināts asinsspiediens, liek uz kreisās rokas un/vai kreisās kājas.

Ja spiediens ir stipri pazemināts, liek uz labās rokas un/vai kājas.

Ja pirmo reizi uzliek aproci vakarā, tad pilnīgi iespējams, ka var būt grūtības ar aizmigšanu. Tādā gadījumā, ja vien nav pazemināts asinsspiediens, aproces pārliek uz kreiso pusi un dodas pie miera.


Jo ātrāk uzliksiet, jo ātrāk atveseļosieties.

Aproces maina vienu reizi diennaktī un nēsā vienu nedēļu, tā izvairoties no jebkādām komplikācijām.

Varbūt neizskatās īpaši skaisti, toties darbojas bez kļūdām.Avots: http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=329296:skuju-aproce-pret-gripu-un-rota-vrusu&Itemid=165
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (08.02.2013) | Autors: Mārtiņš Geids
Skatījumu skaits: 1777 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz