Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Meditācijas [40]
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi

Varenie Reiki simboli, šoreiz par Čo – Ku – Rei un Sei – He – Ki

Nav vēl spēcīgāka simbola kā palīdzēt piesaistīt pārpilnību, kā Čo – Ku – Rei

 Izmantojot to, pārliecinieties par pozitīvo un ētisko pusi, tam ko jūs prasāt, un esiet apdomīgi, lai prasītu tikai to, ko patiesi vēlaties. Visuma pārpilnībai nav robežu un viņai ir viss priekš tiem, kas to lūdz un ir gatavs to pieņemt. Pieņemt priekš daudziem tas ir diezgan problemātiski, sevišķi prieks sievietēm – mūs iemācīja, kad mēs neesam pelnījušas to, lai mums tas būtu un lai mēs prasītu labas lietas/mantas. Bet, protams, kad mēs to esam pelnījuši. Kaut gan bieži nabadzība vai nelabvēlība ir karmiska, tā ir tā māksla, kurai var iemācīties, lai izpaustos pārpilnība, sevišķi ar tik spēcīgu palīdzību, kā Reiki, kas ir vienkārša un skaidra.

Ja jūs vēlaties lūgs kaut ko tā, lai šī lieta tiktu atņemta citam – tad tas nebūs estētiski. Jums varētu būt arī nauda, vai vēl kaut kas cits, ko jūs vēlaties, neatņemot to nevienam citam. Ja tas, ko, pēc jūsu domām, būs labs jums, tā vai citādi dara kaitniecību citai personai - tas arī ir neestētiski. Piemēram: ja jūs lūdzat par darba vietu, slikti ir prasīt par darba vietu, kuru jau aizņem kāds cits; tai vietā palūdziet par labāko no iespējamajiem darbiem tieši kas domāts jums.

 Visbiežāk vēlmes izpausmes grozās ap mīlestības lietām. Jūs vēlaties panākt kāda vai kādas mīlestību, bet konkrētā persona jau ir iesaistīta attiecībās ar citu. Un lūgt Reiki, par šo attiecību izjaukšanu būs pavisam neestētiski, kā arī, kad «likt» šim cilvēkam gribēt jūs. Šai vietā palūdziet par vislabākajām iespējamajām attiecībām priekš jums, nenosaucot konkrētu cilvēku. Neestētiski arī prasīt par konkrētu cilvēku vai arī vizualizēt to, kamēr tas cilvēks nav devis savu piekrišanu (jo tad ir brīnišķīgi šos rituālus veikt kopā). Ignorēt šo – nozīmē to kad mīdat ar kājām brīvās gribas izvēli, un tas var novest pie karmiskām sekām, kā arī pie attiecību sekām šai dzīvē.

 Viens no veidiem kā pozitīvi ietekmēt uz abpusējām attiecībām – sastādīt visu īpašību sarakstu, kuras jūs vēlētos redzēt no iespējamajām savam pārim, un izmantot šo sarakstu īpašību fokusa vizualizācijā. Sastādies sarakstu meditatīvā stāvoklī, kā to dara pie distancionālā seansa. Pēctam, turiet sarakstu strap plaukstām, sūtiet uz to Reiki, papildiniet enerģiju ar simboliem Čo – Ku - Rei. Ja vēlaties to attēlojiet, ievietojiet arī simbolu Sei - He - Ki un Hon – Ša – Ze – Šo - Nen. Meditācijas beigās novietojiet sarakstu zem degošas sveces vai uz altāra, ja tāds jums ir. Saglabājiet šo sarakstu līdz pēdējai meditācijai. Ja jūs to darāt pieaugoša mēness laikā, no jauna mēness līdz pilnmēnesim, tas piešķirs vēl vairāk enerģijas.

 Cits izpausmes veids vizualizējiet sevi priecīgu, kurš ir ļoti apmierināts no sasvstarpējām attiecībām, bet vizualizējot nesniegt otram mīļotajam cilvēkam ne seju ne. Sajūtiet viņa skūpstus un roku siltumu. Noturot tēlu savās izpausmēs, sūtiet Čo – Ku - Rei vai šo simbolu pāri, pa vienam uz katru pusi. Paskatieties uz simbolu, iemiesot to uz tēla. Tā izpausties var arī uz citām lietām. Ja jūs vēlaties jaunu dzīvokli vai māju, sastādiet šo sarakstu, visu ko vēlaties. Neierobežojiet savu vēlmju sarakstu, ko pēc jūsu vēlmēm jūs vēlētos iegūt sev, iekļaujiet visu. Ieraugiet sevi jaunājā dzīvoklī/mājoklī kopā ar ģimeni un atslēgām, kas jau liecina par to kad jaunais mājoklis jau ir jūsu. Sūtiet šai ainai simbolu Čo- Ku – Rei, jeb abus Čo- Ku – Rei simbolus uz katru pusi.

 Šādu meditatīvo procesu var izmantot jebkā piesaistīšanai savā dzīvē, tas, kas jums ir nepieciešams. Vizualizējiet sevi šajās ainās, bet kādu citu iesaistiet tikai tad, kad esat pārliecināti, kad neierobežojat šī cilvēka brīvo gribu. Bikki paruna brībina: «Esi uzmanīgs savos lūgumos: lūdz to, ko vari pieņemt». Esiet tieši savās vēlmēs. Attēlojiet tieši to, ko vēlaties iegūt, bet ne to, kas jums liekās, kad varētu noderēt. Daudzi saņem pārāk maz, tāpēc kad arī viņi pārāk maz prasa. Pirms kaut ko lūgt, sākumā iztēlojaties visu ainu kopumā par to, ko vēlaties iegūt, iejūtaties šajā ainā un pārliecinieties vai tas jums ir nepieciešams un kā tas ietekmēs jūsu turpmāko dzīvi, un tikai pēc tam lūdziet.

 Nodarbojoties ar izpausmēm, Daiana Staina iesaka izmantot apliecinājumus, kuri ņemti no Mariona Veinšteina grāmatas «Pozitīvā maģija». Šī ir viena no esošajām Vikkes grāmatām par metafizikas ētiku, un tā tiešām ir tā vērta.

Apliecinājumu var izmainīt šādi, lai tas derētu gandrīz jebkurai situācijai; Daiana Staina to izveidoja šādi: «Es lūdzu par šīm lietām, par to ekvivalentiem vai par ko labāku ievērojot katra brīvu gribu, nekam nenodarot kaitējumu un vispārējai labklājībai».

Šādas frāzes izmantošana iekļauj pozitīvo nolūku savā izpausmē un labo visas ētiskās kļūdas. Tas nevar aizvietot īsto ētiku, bet palīdz.

 Simbolam Sei- He - Ki ir daudz pielietojuma iespēju, daudz vairāk, nekā to pamana vairākums Reiki dziednieku. Izmantojiet to, lai atbrīvotos no negatīvajām īpašībām savā uzvedībā un no kaitīgajiem ieradumiem - piemēram, lai pārstātu grauzt nagus vai nomest smēķēšanu. Lai kāda nebūtu jūsu aizraušanās, vizualizējiet to. Tas ir lielisks līdzeklis lai attīrītu no visa veida enerģētiskajiem blokiem kā pie kontakta ārstēšanas, tā arī pie distancionālās ārtēšanas – kā arī pie vāji strādājošas čakras vai kāda orgāna. Simbols attīra no negatīvajām eneģijām, tai skaitā no garīgās pieķeršanās. Tur, kur negatīvā enerģija vai īpatnība var būt pat karmiska, izmantojiet arī Hon – Ša – Ze – Šo - Nen.

 Izmantojiet Sei- He - Ki sava mājokļa stūros un uz logiem priekš tam lai, attīrītu enerģiju istabā un mājā. Nosākuma svētiet savu mājokli, izmantojiet Sei- He - Ki lai attīrītu katras istabas enerģiju, tad ievietojiet Čo – Кu - Rei pa visu mājokli, lai ieviestu un pastiprinātu mierīga mājokļa īpašības. Pie īpašībām, kuras vajadzētu piesaukt, ir mīlestība, harmonija, draudzība, labklājība un veselība. Veiciet attīrīšanu no ārpuses apkārt mājai un pa iecirkņa perimetru.

Bieži vien vecās mājas var saturēt enerģiju par tiem cilvēkiem, kuri kādreiz tur ir dzīvojuši. Un tas cilvēks jau ir miris, bet viņa enerģija un dzīves veids ir saglabājies. Un tieši šī ir būtība, kas atdalās no ķermeņa, veidola, vai vienkārši «spoks». Šīs ir dvēseles, pakļautas tām izmaiņām, kurām var palīdzēt aiziet. Reti kad tie ir negatīvi un bīstami, šīs būtnes nekad nevar būt nerātnas, jo tās var nezināt, kad viņas ir mirušas. Psihiski sagatavotie var tās redzēt vai vienkārši intuitīvi sajust tās, kad kaut kas nav tā kā vajag. Cilvēks var sajust, kad istabā viņš nav viens un kad viņam kāds seko kaut gan fiziski istabā neviena cita cilvēka nav. Enerģija mājā ir ne tāda, kādai tai būtu jābūt.

Līdzīgos gadījumos centīgi izkvēpiniet māju ar salviju vai salviju kopā ar kadiķi. Piepildiet ar dūmiem katru istabu un katru stūri un uz logiem un durvju ailēm ievietojiet Sei - He - Ki. Būtnei pasakiet: «Es esmu šeit priekš tā, lai palīdzētu tev aiziet. Tu vairs nepiederi šai vietai». Kaut kādā brīdī sajutīsiet viņa klātbūtni. Sūtiet būtnei Sei - He - Ki un palūdziet viņa Garīgos Pavadoņus, palūdziet lai viņi paņem viņu mājās. Esiet pieklājīgi un maigi. Pat ja būtne jums draud un atsakās izpildīt jūsu lūgumu, viņa nevar izdarīt jums neko ļaunu. Lai šis gars varētu aiziet, iespējams, viņam vajag paradīt viņa māti, sievu/vīru vai reliģiozu figūru, kurai viņš tic. Ja māc šaubas, es saucu Dievmāti Mariju, Zemes Māti, lai viņa paņem viņus mājās.

Citreiz gari, ieskauti astrālajā plānā, var iejiet cilvēka vai dzīvnieka ķermenī un izpausties slimības veidā. Tos sauc par pielipušajiem gariem. Ar prakses iemaņām dziednieks sāk ar šādiem gadījumiem sastapties. Šādu garu likvidēšanas process līdzīgs procesam kā šo garu izdzen no mājas. Atšķirība, tikai, noslēdzas tajā, kad šie gari zina, kad viņi rīkojās slikti, un var baidīties «atgriezties mājas». Daiana arī iesaka šai gadījumā griezties pie Dievmātes Marijas, Zemes Mātes sakot pielipušajam garam: «Ej uz Gaismu. Tu izdarīji savu darbu, un tagad tu vari iet mājās. Ej pie Gaismas. Māte gaida tevi». Izmantojiet Sei – He – Ki uz abām pusēm. Jūs sajutīsiet, kā atbrīvojās enerģija, pēc šādas dziedniecības cilvēks bieži vien uz ilgu laiku paliek vesels vai arī izzūd emocionālās problēmas.

Teorija par garu pieķeršanos teorija liecina, kad viņi tiešām ir veikuši un beiguši savu darbu un liek cilvēkam, pie kura tas ir pieķēries, iegūt pieredzi, uz kuru tie piekrīt pirms pārmiesošanās. Tagad mācība pabeigta un slimība un sāpes vairs nav nepieciešamas. Šīs būtnes atrodas zemākajās astrālajās sfērās, kur tās iesprūst un nevar iet tālāk. Tā nav tā vieta, kurai tās ir piederīgas un kur tām būtu jāatrodas. Ieejot ķermenī, no kura tās var padzīt ar Reiki dziedniecību, tās atrod ceļu un vietu, kurai tās pieder. Kā cilvēks, kurš tai deva patvērumu, kā arī dziednieks, kurš tos atbrīvo, dara viņiem pakalpojumu. Daudzas būtnes dzīvo zemajā astrālajā sferā tieši tādā veidā. Un no šiem gariem nevajag bīties. Ja tie parādās dziedniecības laikā, tas nozīmē, kad tie ir ceļā uz „mājām”.

Kad istaba vai māja vai cilvēka enerģija ir attīrīta, izmantojiet aizsardzībai simbolu Šei Hе - Кi. Izmantojiet to arī savai automašīnai un mājdzīvniekiem. To var darīt arī ārstējot ar distancionālo starpniecību. Simbols sablīvē telpu vai cilvēka auru liedzot jebkura veida atkārtotai negatīvisma piekļuvei.

Ja kāds ir pārcietis operāciju vai ir citas fiziskas vai emocionālas traumas: var pielietot Sei- He - Ki lai atjaunotu auras pārrāvumus, kas tika izsaukti ar anestezējošo vielu palīdzību, sāpēm un bailēm. Sablīvējot auru pēc attīrīšanas no pielipušā gara vai citā negatīvajām enerģijām, Daiana iesaka obligāti pielietot ar simbolu Sei- He - Ki kopā arī simbolu Hon – Ša – Ze – Šo - Nen. Tādām būtnēm var būt karmiskas piesaistes, un simboli var pilnībā no tiem attīrīt.

Kategorija: Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi | Pievienoja: Saulite (10.11.2010)
Skatījumu skaits: 2246 | Komentāri: 4 | Reitings: 1.0/1
Komentāru kopskaits: 4
0
4 Saulite  
Būs jau vēl turpinājums, tik daudz ko rakstīt, nezinu vai kādu mēnesi naktis uztaisīt par radošo darbnīcu biggrin

0
3 ania  
ja ko tik nevar izdarit ar reiki simboliem! Es milu reiki! angel

0
1 Neroli  
Sandriņ, paldies !!! flowers flowers flowers

0
2 Saulite  
ah lūdzu Ligitiņ hello

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz