Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Pozitīvā psiholoģija [65]
Pievilkšanas likums [5]
Naudas piesaistīšanas paņēmieni [11]
Viss par un ap sievietēm un vīriešiem [5]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Pozitīvā psiholoģija » Pozitīvā psiholoģija

Pozitīvā domāšana
Cilvēka dabiskās tiesības ir būt veselam, skaistam, neierobežotas enerģijas, jauneklīgas vitalitātes, prieka pārpilnam visa mūža garumā. Nav nekāda ļaunuma, neveiksmju, nelaimju, likstu. Ir tikai labuma (Dieva) universālās dabas neizprašana vai ignorance, kā rezultātā rodas disharmonija cilvēkā. Jebkuri fiziskas dabas traucējumi kalpo par signālu tam, ka jāielūkojas dziļāk savās emocionālajās un intuitīvajās jūtās un domās, lai redzētu, ko var darīt, lai atjaunotu dabisko harmoniju un līdzsvaru.

Nezināšana ir viens no galvenajiem cēloņiem, kāpēc cilvēks pazaudējis līdzsvaru, kāpēc sācis lietot domformas: „Man nekas nesanāk”, „Man nav naudas”, „Mani nemīl”. Bet katra doma ir atoms, kas veido cilvēka universu. Ne tas, kas notiek, bet tas, ko cilvēks pats sev iestāsta, padara visu labu vai sliktu. Vārdi ir relatīvi, bet no tiem veido realitāti.

Viss ir enerģija

Lielie garīgie skolotāji, metafiziķi pirms gadu simteņiem jau zināja, ka mūsu fiziskā universa galvenais komponents ir spēks vai esamības veids, ko varam nosaukt par enerģiju. Fiziski mēs esam enerģija, viss mūsos un ap mums veidots no enerģijas. Parapsihologs Bernards Ginters atzīst, ka doma ir enerģija, kurai piemīt lielāks spēks nekā gaismas enerģijai, bet domas ātrums ir lielāks par gaismas ātrumu, ka skaņas ir enerģija, tēli ir enerģija. Tas, kā cilvēks domā, ietekmē viņa ķermeni, jūtas, veselību, attiecības, harmoniju, labklājību.

Kā vilku piemin, tā vilks klāt

Ja mūsu izturēšanās pamatā ir pozitīva, ja gaidām un domās iztēlojamies prieku, apmierinājumu un laimi, tad mēs piesaistīsim cilvēkus, radīsim situācijas un notikumus, kas atbilst pozitīvajām gaidām. Šakti Gavainai pieder atziņa: „Jo vairāk pozitīvas enerģijas mēs ieguldām, iztēlojoties vēlamo, jo biežāk tas sāk izpausties mūsu dzīvē.” Viņa iesaka lietot apgalvojumus, izrunājot, rakstot tos daudzkārt uz papīra, domājot par šiem vārdiem, piemēram:

Mana dzīve plaukst.
Es mīlu un vērtēju sevi tieši tādu, kāds esmu.
Man patīk mīlēt un tikai mīlēt.
Jo vairāk es mīlu sevi, jo vairāk mīlas varu dot citiem.
Ar manis viss ir kārtībā, es varu iemantot visu, ko gribu.
Jo es vairāk dodu, jo es vairāk saņemu, jo laimīgāks es jūtos.
Es priecājos par visu, ko daru.

Daudziem cilvēkiem ir negatīvi uzskati par barību. Mēs baidāmies, ka apēstais darīs mūs tuklus vai būs par cēloni kādai slimībai. Ēšana patiesībā ir maģisks rituāls, apbrīnojams process, kurā dažādas universa enerģijas formas tiek pārvērstas enerģijā, kas veido mūsu ķermeni. Viss, ko ēdot domājam un darām, ir daļa no alķīmijas. Šakti Gavaina iesaka: „Pirms gulētiešanas, pēc pamošanās vai kaut kad dienas laikā pielejiet lielu glāzi ar aukstu ūdeni. Apsēdieties, relaksējieties un lēnām izdzeriet to. Dzerot stāstiet sev, ka šis ūdens ir dzīvības eliksīrs un jaunības avots. Iedomājieties, ka tas aizskalo visus sārņus un atnes jums lielu enerģiju, vitalitāti, skaistumu un veselību.”

Arvien savā dzīvē piesaistām to, par ko visvairāk domājam, uz ko visdziļāk ceram un ko iztēlojamies visdzīvāk. To zināja jau senais latvietis, teikdams: „Kā vilku piemin, vilks klāt.” Savukārt izteikta, bet nevēlama doma būs dzēsta, atraidīta ar trīsreizēju nospļaušanos pār kreiso plecu. Izstarošanas un pievilkšanas likuma būtība ir šāda: viss, ko ievadām universā, atstarojas. Domām un jūtām piemīt to magnētiskā enerģija, kas pievelk līdzīga rakstura enerģiju, jo noteiktas kvalitātes vai noteiktas vibrācijas enerģija tiecas pievilkt līdzīgas kvalitātes un līdzīgas vibrācijas enerģiju.

Mīla ir visa pamats laikā un telpā

Lai sevi iemīlētu, sevi vispirms ir jāiepazīst. Nevar mīlēt to, kas svešs. Cilvēks dzīvo tādās kā divās pasaulēs, tādās kā divās dzīvēs reizē. Viena ir tā, ko mēs ļaujam citiem redzēt, un mums nav ne kauns, ne baiļu šo savas dzīves daļu parādīt citiem. No tās apkārtējie par mums izveido savu priekšstatu, pie tā paši pierodam, aizmirstot, ka ir taču vēl otra puse, kura visu mūžu tiek glabāta aiz „biezām sienām”, kuru reizēm neiepazīst arī pats īpašnieks. Imanta Ziedoņa svešais dīvainis arī jautā, kuru sirds daļu gribot: to, kuru saprot, vai to, kuru nesaprot.

Zemes cilvēks ar īpašu kanālu saistīts ar Debesīm. Tikai pats ar savām domām, vārdiem cilvēks ir atbildīgs par šī kanāla tīrību. Labu domāt, labu darīt, nešaubīties, bet ticēt pozitīvajam, mīlēt sevi, lai mīlestībā varētu dalīties – tas ir ļoti svarīgi. Pozitīvā enerģija atgriežas atpakaļ, tāpat kā sliktie vārdi vispirms uzmeklē to raidītāju. Arī šī dziednieciskā atziņa mūsu folklorā ir ierakstīta: „Neroc otram bedri, pats iekritīsi!”

Tā kā skaņa ir lāzeram līdzīga enerģijas forma, skaņas vibrējošo paraugu atkārtošana spēj ietekmēt cilvēka iekšējo programmu. Ik dienu izmantojamas afirmācijas, kas izraisa reakciju organismā, piemēram: „Ļaujiet celt gaismā mīlu, kas ir visa pamats laikā un telpā. Lai nāk iztēle un iedziļināšanās, lai nākotne kļūst atklāta, lai iekšējā skaņa liecina, ka ārējā šķelšanās ir izzudusi, lai gūst virsroku mīla, lai visas būtnes ir mīlošas.”

Viss, kas labi domāts, baro mīlestību. Šīs patiesības izpratne ir ceļa sākums uz pilnību.

Kategorija: Pozitīvā psiholoģija | Pievienoja: Saulite (31.01.2010) | Autors: Linda Šmite
Skatījumu skaits: 1967 | Komentāri: 9 | Reitings: 5.0/3
Komentāru kopskaits: 9
0
9 Saulite  
Īsumā, kas ir doma?

Doma ir dzīva būtne, ar savu smaržu, krāsu, formu, melodiju. Jo doma svētāka, nevainīgāka, ideālāka, jo viņai ir skaistāka krāsa, harmoniskāka forma, labāka melodija, patīkamāka smarža. Doma vistiešākajā veidā, caur endokrīno sistēmu, katru cilvēku ietekmē un veido.

Kādas domas, tāds cilvēks.

Lai mums visiem labas domas!!! angel1


1
7 Neroli  
Manās acīs ir gaisma.
Manā apziņā ir pārpilnība.
Mana dzīve ir svētki.
Mana sirds ir pilna mīlestības.

Lai šīs formulas atkārtošana jums kļūst tikpat ierasta kā mazgāšanās no rītiem.
Skaitiet to pie spoguļa rīta tualetes laikā.Tā pārveidos jūsu auru.Cilvēki cits citu vērtē pēc auras, pēc tās domu straumes, kas plūst no jums.Jūs ieskenē viss, kas ir
ap jums, un savukārt zināmā veidā atbalsojas jūsu noskaņojumā .
(Sans Laits)


0
8 Saulite  
Paldies, Neroli, ļoti skaisti un dziļi vārdi biggrin

0
6 Neroli  
Mīlestība man dāvā panākumus.
(Sans Laits "Naudas Formula")

0
5 Inese  
Es daudz lasu angliski, reiki arī patiesībā esmu apguvusi tieši angļu saitus studējot un piedaloties forumos. Tāpēc arī visādi angļu vārdiņi, kā darīt to vai šo man iesēdušies galvā. :)

0
3 Inese  
Es tādos gadījumos sev saku - delete (kas nozīmē dzēst). Un saku agliski, jo tā man labāk darbojas :)

0
4 Saulite  
arī labs paņēmiens kā visu negatīvo domu graudu dzēst,
laikam labi pārvaldi angļu val. cool

1
1 Neroli  
Ja ienākusi prātā "nepareizā", negatīvā doma, jānoskaita mantra, kura šo negatīvo domu neielaiž kosmosā !

STOP! STOP! STOP!
Es sevi mīlu ! Es sevi mīlu!
Es sev ticu ! Es sev ticu !


0
2 Saulite  
paldies par ļoti svarīgu papildinājumu biggrin

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz