Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Pozitīvā psiholoģija [65]
Pievilkšanas likums [5]
Naudas piesaistīšanas paņēmieni [11]
Viss par un ap sievietēm un vīriešiem [5]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Pozitīvā psiholoģija » Pozitīvā psiholoģija

Mainīt cilvēkam domas

Mainīt cilvēkam domas

Domas ir kā vīruss. Pat daudz kaitīgāks un lipīgāks.
No brīža kad mūsu apziņā ienāk kāda doma mēs tai sākam pievērst uzmanību, un tā uzreiz sāk mainīt mūsu pasauli kurā mēs dzīvojam. Gluži kā doma par krīzi, vai doma par darba zaudēšanu, vai doma par tieši pretējo nav nozīmes.

Mēdijiem, dziesmām un visiem pārējiem matricas veidotājiem ir svarīgi dabūt domu tavā galvā, lai tā kā vīrus izplešas, un tā kļūst par tavu realitāti. Tas ir vēl kaitīgāk, par nāvējošu slimību, jo tad mēs domājot par citām realitātēm zaudējam pašu galveno saikni ar sevi pašu. Mēs savu kosmisko enerģiju atdodam citiem.

Doma kā vīrus : jo vieglāka un vienkāršāka doma jo stiprāk tā augs cilvēka ķermenī. Jo vairāk emocijas saistītas ar šo domu jo plašāk tā izaugs. Un jo vairāk jo vairāk, jo lielāka atkarība mums no tā rodas.

Taču ja tavs enerģijas lauks ir aizsargāts, tad negatīvās domas pat nekļūs līdz tavam redzes vai dzirdes lokam.


Mantras, ir pavisam vienkārša doma, un vel vienkāršāks izpildījums, atkārtojot patstāvīgi, lai doma galvā ienāk un sāk augt. Mantras vārdi piemēram : gaisma ienāc manī, gaisma ienāc manī, gaisma ienāc manī, - Jau pēc 100 reizēm būs effekts. Galu galā tas sāks arī mainīt Jūsu uztveri un pasauli, un pat diezgan pozitīvā veidā.


Siddhi spējas : Kad cilvēks pēc daudzām meditācijām kļūst ar ļoti lielu izpratni un saikni ar savu apziņu un garu, viņi sāk mantot  spējas likt domas cilvēku galvā. Tas ļoti daudz iet caur emocionālo kontaktu kā mēs katrs sevi atpazīstam ar sajūtām, taču ja tu vēlies otru cilvēku mainīt, ir jāsāk ar viss vienkāršāko domu, kas to var izdarīt, pirmkārt sevī, otrkārt viņā.

Piemēram: ja sieva vēlas lai vīrs kļūst mīlošāks, tad ir tikai jaiedomājas, ka viņš tāds ir un tas sievu sāks pārņemt iekšēji, un arī pēc tam vīru. Savukārt, pati sieva, var ielikt vīram domu galvā, teikdama, vai parādīt viņam, piemēram - Paskaties cik mīlīgs un mīlošs sunītis (Kādā no filmām vai foto bildēm), šīs var vīram atvērt izpratni, un sajūtu kas ienāks iekšā un šī sajūta tālāk attīstīsies daudz stiprāk.

Vel piemēram: Māte grib lai bērns vienmēr ir laipns un lieto labus vārdus pret citiem. Tā vietā lai bērnu sistu un mācītu, mātei vienkārši pašai ir jāsaka labi vārdi pret bērnu, un šie labie vārdi iesēs emocijas kuras liks justies labi. Un šī sajūta tālāk attīstīsies un pārņems šī cilvēka dzīvi.

Tas ir tikai pats ievads, to var darīt attālināti caur meditāciju pieslēdzoties kādam, to var darīt attālināti starp pasaulēm planētām, liekot emocijas kādam iekšā. To var arī izdarīt caur sapņiem, šim cilvēkam dienā veidojot spilgtu un kodolīgu atmiņu, kas naktī var veidot izmaiņas, jo sapņojam parasti 90% nelabvēlīgus sapņus, un ja šajā sapnī redz kādu tuvu cilvēku un nelabvēlīgu notikumu, uzmini kas notiekas? Doma ienāk galvā, tā izplešas un pārņem tā cilvēka dzīvi uz domu no kuras viņš nespēj atturēties.


Avots: http://www.draugiem.lv/eurika.lvaforismi/news/?p=6094655
Kategorija: Pozitīvā psiholoģija | Pievienoja: Saulite (13.12.2011)
Skatījumu skaits: 1917 | Reitings: 5.0/4
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz