Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Vienkārši, bet ļoti efektīvi psiholoģijas likumi, spējīgi apgriezt kājām gaisā jūsu pasaules uztveri!

 

Psiholoģijas likumi, kuri var padarīt jūsu dzīvi gaišāku, pozitīvāku, aizraujošāku. Piepildīs to ar īpašu nozīmi, gudrību un mīlestību.

Lasiet un uztveriet – šie padomi noderēs katram no jums:


1. Spoguļa likums

Cilvēki man apkārt ir mans spogulis. Viņi atspoguļo manas personības īpašības, bieži man pašam, tās neapzinoties. Piemēram, ja kāds izturas rupji pret mani, tas nozīmē, ka es to vēlos un es to pieļauju. Ja kāds atkal un atkal apmāna mani, tas nozīmē, ka man ir tieksme ticēt visiem. Tā kā apvainoties nav uz ko.

2. Izvēles likums

Es apzinos, ka viss notiekošais manā dzīvē ir manas pašas izvēles rezultāts. Un ja es šodien satiekos ar garlaicīgu cilvēku, vai tas nozīmē to, ka arī es esmu garlaicīgs un nīgrs cilvēks? Nav sliktu un ļaunu cilvēku, ir nelaimīgie. Ja es „sagrābju” viņu problēmas, tas nozīmē , ka man tas patīk. Tātad nav pret ko izvirzīt savas pretenzijas. Es esmu iemesls visam, kas notiek ar mani. Autors un veidotājs savam liktenim - esam mēs paši.

3. Kļūdas likums

Es piekrītu tam, ka varu kļūdīties. Ne vienmēr manu viedokli vai manu rīcību citiem cilvēkiem būtu jāuzskata par pareizu. Reālā pasaule nav tikai melns vai balts, vēl ir gaiši pelēkais un tumši gaišais. Es neesmu ideāls, es esmu vienkārši labs cilvēks un man ir tiesības uz kļūdām. Galvenais - mācēt tās atzīt un laikā izlabot.

4. Atbilstības likums

Man ir tieši tas, un tieši tik daudz, tik cik atbilst man, tik cik esmu nopelnījis, ne vairāk, ne mazāk, vai runa ir par attiecībām ar cilvēkiem, darbu vai naudu. Ja es nespēju mīlēt cilvēku pilnībā, es nevaru to pašu pieprasīt no viņa. Tātad visas manas pretenzijas ir bezjēdzīgas. Un brīdī, kad es nolemju mainīties – mainās arī apkārtējie (uz labo pusi).

5. Atkarības likums

Man neviens neko nav parādā. Es varu nesavtīgi palīdzēt visiem, kam varu. Un man tas sagādā prieku. Lai kļūtu labs, vajag kļūt stipram. Lai kļūtu stiprs, vajag  noticēt tam, ka es varu visu. Bet es ticu! Bet vajag mācēt arī pateikt „Nē”!

6. Klātbūtnes likums

Es dzīvoju šeit un tagad. Pagātnes nav, tāpēc ka ar katru nākamo sekundi iestājas tagadne. Nākotnes nav, tāpēc ka tās vēl nav. Pieķeršanās pagātnei noved pie depresijas, nemiers par nākotni rada trauksmi. Kamēr es dzīvoju tagadnē, es esmu īsts. Ir iemesls priecāties.

7. Optimisma likums
Kamēr mēs kritizējam dzīvi, tā paiet mums garām. Acis redz, kājas iet, ausis dzird, sirds strādā, Dvēsele priecājas. Mans fitness ir saulaina vasara, pļava un upīte. Kamēr es kustos, kamēr vējš glāsta manu ādu , tikmēr es dzīvoju. Kad skatos televizoru, guļot dīvānā, vai sazinos ar draugiem internetā – es neesmu šajā, bet cita radītā pasaulē.


Avots: http://www.cluber.com.ua

No krievu valodas tulkoja Sanita Sille

Korektore: Liene Nelse

Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (03.12.2014)
Skatījumu skaits: 1226 | Reitings: 4.5/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz