Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Meistarojam paši [9]
Melnie nedarbi [2]
Par masāžām [6]
Astrālā pieredze [1]
Paveiktie labie darbiņi [3]
Šajā sadāļā varam padalīties par iegūtajām izmaiņām pēc Reiki seansiem vai iniciācijām, pēc pirmajām saskarsmēm ar Visuma enerģiju.
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dalamies pieredzē » Meistarojam paši

Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu palīdzēt ar atbildēm uz maniem jautājumiem.
Saruna ir par spējām. man ik pa laikam sāk viņas uzzipsnēt,bet ne gaišreģa. pirmo reizi es sajutu cilvēka emocijas un kas viņam pietrūkst, otro reizi man bija atbildes uz visiem jautājumiem, cilvēki, kas man bija blakus teica ka pat bals man bija savādāka - iekšēji jūtos kā ierēbis un no acīm itkā plūda ūdens, pēc tam man sāpēja galva, bet iekšēji biju tik mierīgs kā vēl nekad, kutināja arī vēderu, pārējās reizes es vnk sāku runār ar cilvēkiem par lietām, kuras nekādi nevarēju zināt, jo cilvēku ieraudziju pirmo reizi. Šādas lietas ar mani tgd notiek arvien biežak un biežak. Tikai nezinu kā to visu kontrolēt un kā attīstīt.
Pēc pirmās reizes man tas uz reiz pazuda un domāju nekad nebūs, bet tad pēc ilgāka laika atkal un otrā reize man bija visspēcīgākā. Pirmias vilnis man uznāca 15 gados tagad man ir 20.Plus man ir uzmācīgas domas par garīgo attīstīšanos, tas notiek, kad kautko daru vai esmu izdarijis kautko sliku. ļoti bieži vniekārši, kad sēžu un neko nedaru. visā visumā tas mani sāk nedaudz mani nevis traucēt, bet liek man justies, kad kautkas ir jādara, bet nezinu ar ko sākt.
Kategorija: Meistarojam paši | Pievienoja: CeļotājsES (12.10.2010) | Autors: Eldijs Kobilko E
Skatījumu skaits: 1210 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
2 ania  
tu vienkarsi esi laimigs cilveks! engeli tevi uzruna angel1 angel1

0
1 Saulite  
Uzticies savai intuīcijai, tā Tevi vada, nebaidies ļaujies plūsmai, cilvēkam mainās balss kad ir Eņģeļu ktātbūtne, un kā aprakstīji kad pats juties mierīgi, tas arī liecina kad Eņģelis vada Tevi, ar ko lai sāc, man jau būs grūti tā pateikt, Tev ir jāievāc informācija par meditācijām, tad varēsi sakontaktēties ar savu Eņģeli, viņš kā redzu jau dod Tev nepieciešamo informāciju, nebaidies, tagad ļoti daudziem atklājās neizprotamas lietas, ar Tevi viss ir kārtībā, domāju mājas lapā atradīsi daudz sev nepieciešamu rakstu, viens ko no sirds iesaku, nedari sliktus darbus, un pat negatīvās domas ir jāatraida, novēli visiem visaugstāko labvēlību pat saviem ļaundariem, bet nu iesaku ievākt informāci par pārmaiņām http://reiki.ucoz.lv/publ/ezoterika/sarunas_par_jauno_laikmetu/57 domāju jebkurā rakstu katalogā atradīsi sev nepieciešamo informāciju.
Lai veicās! Ja kas nav skaidrs droši jautā smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz