Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Meistarojam paši [9]
Melnie nedarbi [2]
Par masāžām [6]
Astrālā pieredze [1]
Paveiktie labie darbiņi [3]
Šajā sadāļā varam padalīties par iegūtajām izmaiņām pēc Reiki seansiem vai iniciācijām, pēc pirmajām saskarsmēm ar Visuma enerģiju.
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dalamies pieredzē » Astrālā pieredze

Astrālā pieredze
Theta viļņi

Vislabākos rezultātus var gūt, ja smadzeņu viļņi ir ļoti mēreni vai nav nemaz. Theta viļņi ir vispiemērotākie astrālajiem ceļojumiem, tāpēc, pirms jūs nodarbojaties ar dziļu meditāciju, ir ieteicams sagatavot jūsu domutvertni nedaudz rāmākām domplūsmām.

turpinājums lasāms
  http://daavis.prdx.lv/
Kategorija: Astrālā pieredze | Pievienoja: daavis (17.04.2010) | Autors: Dāvis
Skatījumu skaits: 1759 | Komentāri: 7 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 7
0
5 Saulite  
man tas notika tieši pirms iemigšanas, tas bija tik dīvaini, es izbāzu pusi ķermeņa no savām miesām un elpoju un skatos uz savām rokām un vēderu, tas tak nekustās, daru tā vairākas reizes un līdz beidzot sabījos, kā tad tā, es elpoju, kustinu rokas, bet pati nekustos un atgriezos. Kad izgāju no sevīm biju tādā kā miglā tumšā, un skatījos caur segu uz sevīm, jokaini, bet es pat nevēlējos iejiet šajā stāvoklī, lai gan, tieši pirms miega domāju, kā tu to dabūj gatavu, un tagad sapratu vakar tieši mūsu seansa laikā man bija tieši tādi paši mākoņi vai migla, kā tas ir iespējams kad es negribot ieeju šājā stāvoklī?

0
6 daavis  
Manuprāt, tavs astrālais ķermenis mostās. Varbūt nemaz nav tā, ka tu to nevēlies, jo pēdējās dienas mums bija sarunas par astrālo projekciju. Bet vispār jau man arī ir tā,ka es dažreiz par to pat nedomāju, bet tomēr atdalos smile

0
7 Saulite  
nu jā sarunas bija, atmodināji manu interesi par šo tēmu, tagad es saprotu ka tev izdevās vairākas reizes tā vienkārši atdalīties, kas ir īpaši jāveic lai aizsargātu sevi šajā plānā?

0
4 Inese  
Dāvi, mani šis stāvoklis interesē no cita aspekta. Theta stāvoklī cilvēks viegli piekļūst savai zemapziņai un var izmainīt tās ierakstus. Tas nozīmē, ka var novākt traucējošas lietas, var izveseļoties no smagām slimībām, bet, jā, tur ir tas knifs, noķert īsto fāzi. Atradu internetā samērā vieglu nokļūšanu theta stāvoklī. Pamēģināju, bet nebiju droša, vai es esmu theta stāvoklī? Kamēr apsvēru šo domu, tikmēr aizmigu:-)))
Un vēl viena doma- astrāli ceļo dvēsele, ja šajā stāvoklī piekļūstam tam, ko sauc par zemapziņu, tad, iespējams, tā ir tā pati dvēsele.

0
2 Inese  
Dāvi, vai izdodas nonākt theta stāvoklī, palikt tajā un apzināties, ka tagad esi theta stāvoklī?

0
3 daavis  
Jā, to var apzināties. Tipiskas pazīmes ir smaga ķermeņa sajūta, grūtības koncentrēties kā arī hypnogogic imagery (tā sauc šos itkā no nekurienes uztveramus kadrus vai skaņas, kuras uztveram tieši pirms aizmigšanas).
Theta stadijā nonāk ikviens, kurš vēlas aiziet gulēt. Visviltīgākais šajā visā ir notvert to nomoda un aizmigšanas fāzi. (tas būtu apzināti ceļojot)
Bieži vien astrālais ķermenis var atdalīties arī tad, kad jūs vienkārši guļat, sapņojat. Var būt situācijas, kad jūs neesat nemaz veikuši šo apzināto atdalīšanās procesu un viņš ir noticis vēlāk pats no sevis un jums ir izdevies piefiksēt to, ka esat jau atdalījies.
Veiksmi! smile

0
1 Saulite  
Paldies Dāvi, ar laiku interesentu netrūks angel

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 8
Viesi: 8
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz