Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Aleksandrs Paļienko [6]
Aleksandrs Ogulovs [6]
S.Lazarevs [1]
Vēdiskā filozofija [23]
Torsunovs un citi
J. N. Lucenko [5]
citi [13]
Luīza Heija
Meklēšana
Galvenie » Faili » Lekcijas, semināri » Vēdiskā filozofija

Tirukural. Enerģisms. Zinašanas. Strādīgums. Tumsonība. Līdzcietība. Askēzes. Torsunova lekcijas
13.10.2012, 15:39

Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite
Skatījumu skaits: 1735 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 3 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 3
0
3 Saulite  
Lekcija - Negodīgums pēdējā daļa

Joga – dimaniskā un statistiskā, cilvēka psihes nomierināšanai un atveseļošanai, paildzina dzīvi.

Ar pareiziem elpošanas paņēmieniem cilvēks pilnībās var atbrīvoties no uzbudinājuma, stresa stāvokļa un nomierināties, psihiskajām slimībām,

Zeme – staigāt pa zemi darbošanās ar zemi cilvēku nomierina, stabilizē psihi. Miers.

Gaiss – dod spēku, elpot vēlot visiem laimi svaigā gaisā, tas dos milzīgu spēku.

Ūdens – dod harmoniju ar citiem cilvēkiem, nomierina attiecībās. Upe, strauts

Saule – palīdz pārvarēt grūtības, pozitīvā domāšana, sniedz prieku, saulē nevar gulēt ar pliku dibenu uz augšu, sauļošanās tas ir saules apvainojums, saulē var nodarboties ar jogu, vingrošanu, vēlēt visiem Laimi, saulē ir jākustas. Bet nu ja esi apsēdies saulē, tas ir jāpiesedz visas vietas, kuras ir saistītas ar miesas kāri, kāpēc, tāpēc kad ja saule tur nonāk, tad tūliņ sāk izveidoties enerģija, kas sagrauj dzīvi, šādiem cilvēkiem parādās sliktas rakstura īpašības, kaitīgi ieradumi, negatīvas noslieces, to sauc par Doša Pitu, enerģiju kas sagrauj cilvēku un veido iekaisuma procesus organismā.

Koki – liels un milzīgs spēks, staigājot pa mežu visas problēmas izzūd, kad vienkārši staigā nevis kaut ko lasi vai nolauz kādu zaru, vienkārši tikai staigā.

Lekciju konspektēja es - Sandra Žukovska

0
2 Saulite  
Lekcija - Negodīgums, 1h
Sievietēm nevajag pieķerties pie vīrieša, ja esi spēcīga sieviete, tad vīrieši paši lips klāt. Kādas ir stipras sievietes, tas ir pirmajā daļā ierakstīts.

Runājot par krāpšanu, protams, mēs katrs saprotams ko tas nes, neko labu, nākamiem 10 gadi – ciešanas, lūgties un izlūgties par saviem grēkiem Dieva priekšā, tad varbūt paveiksies un būs jācieš mazāk.

Nu nedrīkst precētiem cilvēkiem krāpt savus izredzētos.

Nedrīkst kritizēt vecākos, vecāki cilvēki ir jāciena. Ja sadusmojas uz kādu no gados vecāku cilvēku, tātad ar laiku paliks bez darba. Jo mēs tak nezinām kad ir jānožēlo viss nodarītais. Sēdi un lūdzies, kaut vai stundām.

Vīram mīļākā, ēd atsevišķi, ko man darīt?

Sievietei jau ir sagrauta psihika, nu ir laiks nomierināt sevi, savest kārtībā sevi, ir jāvelta sevi lūgšanām, kaut vai - Es vēlu visiem laimi! Ir pienākusi slikta karma, nedrīkst domāt ko man darīt un ko nē, jo tās domas vēl vairāk sagraus šo sievieti, sēdi, lūdzies, tad Dievs arī izdomās mainīt vīru vai nē. Kontaktēties ar labiem draugiem, lai sajustu kad neesi viena.

Kad cilvēks nonāk nelaimē, viņam ir nepieciešama sabiedrība ar tīru cilvēku, kurš saprot šīs bēdas.

Vientuļajai sievietei nepieciešams atrast gaišus draugus, kur iegūt atbalstu.

Nav svešu bērnu, pieņemtie bērni kā miesīgie bērni, nav tādu uzskatu kā audžumāte vai audžutēvs.

Bērnu priekšā ir jābūt harmonijai starp vecākiem, kā ģimenē ienāk bērniņš, tā lūdzu mainieties lai bērns redzētu skaistas un harmoniskas attiecības jūsu starpā, un viņam veidotos laba pieredze.

Vīrietim neveicās biznesā, vienmēr izjūk?

Dari to ko vari darīt, no pašiem pirmsākumiem, un tā pakāpeniski uz augšu, necenties ātrāk tik uz priekšu, ir jāstrādā ar sevi, iemācīties rūpēties par sevi un citiem.

Biznesam jābūt tādam, kas nes labumu sabiedrībai.

Ja tieksies pēc ātras un lielas naudas, ātri sadegs un būs krahs.

Kādas askēzes veikt, lai uzveiktu slimību?

Ieiet harmonijā ar šo slimību, tas jau ir tas svarīgākais uzdevums, kad ir jāpieņem, jāsadzīvo un jābūt laimīgam ar šo slimību, tad slimība atkāpsies. Bet pats galvenais ir dienas režīms, laicīgie iet gulēt – 22.00 un agri celties – vēlākais 7.00. Rīta duša, vēlēt visiem Laimi, pareizi strādāt, pareizi atpūsties. Par to jau ir sarakstīta vesela grāmata – Dienas režīms (latviski laikam vēl nav tulkojuma, kaut gan Laimīgas dzīve likumu šajās 4 grāmatās par jautājumu arī iet runa) Ja cilvēks neievējo – hormonālie traucēju, asinsspiediena svārstības, grēku uzņemšana sirdī, slinkums utt.

Ja cilvēks piedzimis no 24.00 līdz 12.00 dienā, viņi nav sodīti ar laiku, viņi viegli var celties agri un laicīgi iet gulēt, ja no 12.00 līdz 24.00 naktī viņš ir sodīts un jāmācās kļūt par „cīruļiem” draud pārslodzes, nervu sabrukums utt.

Kā mēness ir parādījies uz horizonta, tā jāvelta sevi ģimenei, sarunājoties, kopā kaut ko harmonisku skatoties.

Dievs dod darbu, nav darba lūdzies Dievs dos.

Kā to var izdarīt, ja tev saka – iemīli sevi?

Sevi iemīlēt nav iespējams. Mīlestība ir neatkarīga, sevi nevar iemīlēt. Var darīt labos darbus un mīlestība pati atnāks pie jums, veidojās cieņa pašam pret sevi. Pēc vēdu zinībām ir tā – ja cilvēks izdara labu darbu, viņš sirdī saņem apmierinājumu tam, cieņu sev, ja izdara ko ļaunu, saņem nemieru. Kad cilvēks ciena sevi, viņš izjūtot nemieru sāks lūgties vai arī gavēt, runāt ar Dievu, vēlēt visiem Laimi, lai noņemtu šo nemieru. Visas šīs vizualizācijas – es esmu labs, skaists utt., tas ir tikai cietsirdīgs apmāns.

Lekciju konspektēja es - Sandra Žukovska

0
1 Saulite  
Lekcija - Negodīgums

Pašā sākumā jau vien daudz vērtību! Kā gribētos lai ikviena sieviete ieklausās šajos padomos, tad arī sapratīs kur ir klupšanas akmens.

Multenes ar visiem briesmoņu varoņiem - nedrīkst, degradējās bērnu psihe.
Jāmeklē viss interesantais jaunais ar ko ieinteresēt bērnu, lai nesēž viņi pie datoriem, bet lai ieinteresējās par zinātni un tehnoloģiskajām attīstībām.

34 min pornogrāfija ja mazs bērns to redz, tad vēlāk anonē, nojūk visas dzimumattiecību funkcijas, jau 18 gados daudzas sievietes ir neauglīgas, iemesls - cigaretes un anonisms, trešais iemesls nav saiknes ar dabu, ir vieglas dzemdības ja sieviete staigā ar basam kājām, bieži ir saiknē ar dabu utt. ja līdz 26 gadiem nav dzemdējusi, paliek ļoti nervoza, jo dzemdības un bērniņš sievieti nomierina, sievietes uzdevums ir piedzemdēt bērniņus.

Mūsu laikos sievietes rīkojās pavisam aplami līdz 23 gadiem mācās utt. bet mātišķā loma ir novārtā, bet vajag tieši otrādi, pirmais bērni un tad mācies. vislabākais bērnu ieņemšanas laiks ir 21 gads, nu līdz tiem 23 gadiem labi ir ja jau ir 1 bērniņš. Ja laicīgi dzemdē vismaz vienu bērnu, tad vēlāk arī viss būs labi, bet ja nē, vēlāk jau no 26 gadiem hormonālie traucējumi un ir visadi sarežģījumi.

Hipotēkas un kredīti - sākumā laime, pēc tam verdzība uz vairākiem gadiem.

Sieviešu džinsi, masveida modes kliedziens, kurš bojā hormonālo darbību, lai hormoni darbotos normāli ir nepieciešams apģērbs, kas neskar kājas, kāju enerģija sievietei regulē (46 min) hormonālās funkcijas, kāju enerģija, tā ir sievietes skaistuma enerģija, ja sievietei staigājot ir brīvas kājas viņai cirkulē visa hormonālā sistēma, lai varētu ieņemt un piedzemdēt bērnus, bet ja kājas ir apspīlētas un vēl piedevām biksēm ir pazeminātas jostas vietas, kas piespiež olnīcas ar olvadiem, kas ir ļoti kaitīgi - hormonālo funkciju traucējumi (lūk kur ir atslēga uz jautājumiem kāpēc jaunām sievietēm ir grūtības ar bērniņa ieņemšanu un iznēsāšanu).

Saplēstas bikses - nelabvēlīgās Kedas planētas ļauna ietekme iedarbojās uz šīm sievietēm, ko tas dod? - negatīvi ietekmē personīgo dzīvi, neļauj iegūt finansiālo stabilitāti, utt. tas ir nelabi, labāk aizlāpīt, vēl labāk nepirkt tādas cauras drēbes.
Caurums drēbēs - iztek laime, aizplūst nauda utt. viss labais aizplūst prom.

Ļoti kaitīgi ir apavi ar gariem purniem - ja pēda ir parastā stāvoklī, tas ietekmē normāli un cilvēks ir psihiski stabils, bet ja pirkstu gals saspiests, tad arī cilvēks ir tāds kā saspiests spīlēs un nervu kamols, ja patstāvīgi tādu nēsā, tad psihe tiek pavisam nopietni kaitīgi ietekmēta, pēdas ietekmē uz cilvēka psihiskajām funkcijām.

Īsi mati, sievietes domā, kad tas ir ļoti moderni, mati tas ir prāta enerģijas turpinājums, sievietei domāšanas funkcijas ir 6x stiprākas nekā vīrietim, prāta enerģija ir 6 x stiprāka, tāpēc ir nepieciešama izlādēšana, īpaši ja sieviete staigā ar matiem saņemtiem copītē, tādā veidā viņa sevi nomierina, psihe viņai strādā normāli, mierīgi, jo psihe tā izlādējās, bet kad viņa staigā īsos matos emocijas nevar būt aizstāvētas. Kad izlaisti mati, tad tas atkal piesaista pārmērīgu vīriešu uzmanību un izsauc psihisko pārslodzi, bet kad mati savākti bizē, vai copē viņa ir aizstāvēta un saglabā savu psihi tādā veidā.

Vīriešiem tieši jābūt īsiem matiem, viņiem tas atkal ļoti kaitē ja ir gari mati.

Pārāk košas drēbes piesaista uzmanību un sagrauj psihi, vai arī melns ir skumju krāsa, pievelk grūtības.

Vīrietis var uzņemties atbildību par ģimeni no 30 gadiem, jo viņa fiziskā attīstība kavēta komjūteru dēļ.

Spēcīga sieviete ir tā, kuru katrs vīrietis neiekaros, neuzvarama kā klints, viņa ir gan skaista, gan maiga, godīga utt. Vāja sieviete kuru var savaldzināts jebkurš vīrietis.

Ja vīrietis nepieņem bērnu no iepriekšējām laulībām, tātad te ir nepareizi nostādīta sieviete attiecībā pret šo vīrieti un sieviete ir psihiki atkarīga no šī vīrieša. Ja mīl, jāpieņem ar bērniem un ar vecākiem utt. Bet pirms saiet kopā ar kādu vīrieti uzreiz ir jānostāda, vai nu pieņem mani ar bērnu vai nu atnāks cits viņa vietā, kurš mīlēs ar visiem bērniem un vecākiem.

Lekciju konspektēja es - Sandra Žukovska

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz